پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این دیدار ضمن قدردانی از مدیر کل و کارکنان نوسازی مدارس و زحمات گسترده در فضای نوسازی معماری و ساخت تجهیز مدارس استان فرمودند:در جامعه شناسی آموزشی و روانشناسی تحصیلی اولین شاخصی که به دید آمارگران و جامعه شناسان تحصیلی می آید سازه تحصیلی است .
امام جمعه بوشهر فرمودند: اگر سازه تحصیلی دارای استاندارهای مناسب آموزش باشد در همه ابعاد در بدو امر آن آموزشگاه را به عنوان آموزشگاه دارای کیفیت تلقی می کنند.
آیت الله صفایی بوشهری فرمودند سازه های آموزشی باید دارای استاندارد آموزش همه جانبه علمی و فرهنگی باشد و دیگری دارای استحکام و قدرت پایداری متناسب با جغرافیای محیط و دارای گستردگی مناسب باشد .
معظم له در ادامه بیانات خود فرمودند :همه جانبه نگری محیط ورزشی، فرهنگی و آموزشی و داشتن امکانات این امور یکی از شاخصه های توسعه یافتگی در عرصه سازه مدارس است . و رشد متوازن آموزشگاه های تحصیلی در حوزه نفوذ است که در همه شهرستان ها و روستاهای استان باید یکسان باشد
نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر فرمودند:ما باید نهضت احیاء مدارس در استان ایجاد کنیم و باید فضای اعتباری استان باید اعتبارات ویژه برای خود سازی قرار دهد .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر فرمودند: الان ما در شرایطی هستیم که نظام ما ،مقام معظم رهبری به فضای آموزشی و آموزش اصالت می دهد و مهمترین زیر ساخت توسعه و پیشرفت ،خودکفایی علمی ،نظریه پردازی ،تولید و علم مرجعیت علمیست و این از آنجائی شروع می شود که آموزشگاهی که شما می سازید .
ایشان فرمودند: آموزشگاه سرچشمه فیاض طلوع علم و علم ،مدیریت، توسعه وپیشرفت است و مسئولین عالی رتبه باید روی نوسازی مدارس توجه ویژه کنند و اعتبارات ویژه به آن تخصیص دهند .