پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 

نمايشگاه دستاوردهاي سفر استاني رييس جمهور در اردبيل افتتاح شد

بمناسبت يكصدمين سفر استاني رييس جمهور در دولت نهم و دهم كه اين سفر به بارگاه امام هشتم، حضرت علي بن موسي الرضا(ع) خواهد بود، نمايشگاهي به عنوان دستاوردهاي سفر استاني رييس جمهور با حضور آقاي فولادي نماينده هيأت دولت، استاندار، رؤسا و مديران كل دستگاه هاي اجرايي در سالن ورزشي امام خميني(ره) اردبيل برپا شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان اردبيل در اين مراسم دكتر صابري با اشاره به دستاوردهاي دولت نهم و دهم، اين دولت را يك پديده نو ، چه در ساخت و سازهاي عمراني و چه در زمينه خدمات دانست.

 

استاندار اردبيل در ادامه گفت: با توجه به اينكه اولين سفر رييس جمهور و هيأت دولت از مشهد مقدس و از كنار بارگاه حضرت ثامن الحجج (ع) حدود شش سال پيش با نام مهر امام رضا شروع شده بود و اينك يكصدمين سفر استاني به شهر مقدس مشهد انجام خواهد گرفت كه در اين سفر دستاوردهاي سفر استاني در طول دولت نهم و دهم در قالب نمايشگاهي ارائه خواهد شد.

وي در ادامه درخصوص فعاليت اداره كل نوسازي مدارس استان افزود: اكنون آن زماني كه دانش آموزان در فضاي نامناسب تحصيل مي كردند گذشته است. در اين برهه از زمان دانش آموزان و نونهالان در مدرسه هاي با دوام و مقاوم سازي شده، شيك و زيبا درس مي خوانند كه اين امر با فعاليت عزيزان در نوسازي مدارس استان ميسر شده است.

اين نمايشگاه به مدت پنج روز داير خواهد بود و رؤسا ومديرانكل دستگاه هاي اجرايي روزهاي يكشنبه و چهارشنبه در نمايشگاه حاضر شده تا به مشكلات مردم و ارباب رجوع پاسخ دهند.