پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
 

 امروز فضای علمی محله مشیریه در محدوده منطقه 15 تهران بوی ایثار گرفت. خیرین مدرسه ساز آمدند تا در جشن بهره برداری از نمازخانه و سالن چند منظوره خیر ساز منطقه 15 با دانش آموزان همراهی کنند.

در این محفل گرم مسئولان و خدمتگزاران حوزه علم و دانش از جمله دکتر محمد رضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه 15 و خیرین نیک اندیش این مدرسه خانم ها کرمانیان و حشمتیان این منطقه حضور داشتند و باعث شور و هیجان برنامه شدند.
دانش آموزان مدرسه میلاد به همراه والدین و دبیران خود از ساعت ها قبل آماده میزبانی از  مسئولان جامعه خیرین مدرسه ساز و مسئولان زحمت کش اداره آموزش و پرورش بودند و نشاط و خوشحالی در چهره هر یک از دانش آموزان موج می زد.
پس از اجرای مراسم صبحگاه دانش آموزان با همراهی کادر آموزشی زیبا ترین برنامه به اجرا در آمد. گروه سرود دانش آموزی منطقه 15 که در مدرسه میلاد درس می خوانند به صورت گروهی یکی از کارهای جذاب و تماشایی را به اجرا در آوردند و مورد تقدیر خیرین مدرسه ساز و مهمانان قرار گرفتند.
در ادامه «مهربان » مدیر مدرسه، ضمن خوشامدگویی به میهمانان به ویژه جامعه خیرین مدرسه ساز دقایقی برای مدعوین و دانش آموزان مدرسه صحبت کرد.
وی در جمع دانش آموزان درباره آثار و برکات حضور خیران مدرسه ساز برای کاهش کمبودها و محرومیت ها و رفاه حال دانش آموزان نکاتی را بیان کرد. ایجاد نمایندگی ها در نقاط مختلف کشور و حتی خارج از مرزهای جغرافیایی محور بعدی صحبت های دکتر حافظی بود که در نهایت با بیان آماری از تعداد مدارس ساخته شده از سوی خیرین مدرسه ساز کل کشور و تهران درباره بودجه این پروژه های مردمی اطلاعاتی را در اختیار دانش آموزان مدرسه میلاد، دبیران و معلمان، انجمن اولیا و مربیان و... قرار داد .
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در جمع دانش آموزان مدرسه میلاد بیان کرد که دانش آموزان ذهن بیداری دارند و در زمینه حمایت های مادی و معنوی خیرین مدرسه ساز در این سال ها اطلاعاتی کسب کرده اند و در همین جا از آنها می خواهم که بگویند
که فکر می کنید کمک به خیرین مدرسه ساز تا کنون چقدر بوده است  ؟ دونفر از دانش آموزان این مدرسه به دلیل پاسخ درست، از دست دکتر حافظی جایزه خود را دریافت کردند.
در ادامه طاهری معاون اداره آموزش و پرورش منطقه 15 به نمایندگی از مدیر آموزش و پرورش منطقه ،برای لحظاتی پای تریبون مدرسه حاضر شد و درباره اهمیت ساخت نمازخانه در مدرسه و بر پایی نماز جماعت دانش آموزی مطالبی را بیان کرد .
یکی از بخش های جشن افتتاحیه نمازخانه و سالن ورزشی خیر ساز در مدرسه میلاد منطقه 15 ، تجلیل از خیرین مدرسه ساز منطقه 15 از جمله خانم ها  کرمانیان و حشمتیان بود که با اهدای لوح تقدیر و تشویق و صلوات حاضران در مراسم همراه شد.
گفتنی است دانش آموزان مدرسه میلاد در آغازین روز افتتاح نمازخانه با حضور پرشور و معنوی خود اولین نمازجماعت را برگزار کردند و سجده شکر به جا آوردند.