پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 

نشست تخصصي تحليل و بررسي عملكرد برنامه هاي اجرايي برگزاري پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان مركزي با حضور جناب آقاي مهندس قائمي مدير كل محترم نوسازي مدارس و كليه اعضاي ستاد جشنواره در محل دفتر مدير كل نوسازي مدارس برگزار گرديد.

در اين نشست ابتدا آقاي مهندس قائمي با تجليل و تقدير از زحمات كليه همكاران محترم اعضاي ستاد در برگزاري با شكوه اين جشنواره اظهار داشتند : خوشبختانه پانزدهمين جشنواره با صلابت و شكوه خاصي در استان مركزي برگزار گرديد كه با اخذ فرم هاي ارزيابي جشنواره و رضايت مندي بسيار بالاي خيرين گرانقدر و مدعوين محترم اين افتخار نصيب ما گرديد تا بتوانيم جشنواره اي در خور شان و منزلت استان امام راحل برگزار نماييم .

مهندس قائمي كفتند: صالحات و باقياتي بالاتر از كار خير مدرسه سازي كه توفيق آن را خداوند به افراد خاص عطا مي كند وجود ندارد،  چرا كه در مدرسه فرزندان جامعه به فراگيري علم  مي پردازند،  كه بر اساس  آموزه هاي ديني ما عبادت محسوب مي شود و بي شك هر كسي از اين مراكز بيرون بيايد در كار نيك آنها ،  خيران نيز سهيم و شريك خواهند بود.

احساس مسئوليت و كار با عشق توسط شما عزيزان باعث مي شود تا در هر زمينه اي موفقيت بسيار زيادي را علي رغم مشكلات موجود كسب نماييد و اين موضوع در اين جشنواره به عينيت در وجود شما عزيزان بوضوح مشاهده گرديد و اميدوارم در سال جاري كه به فرموده رهبر معظم انقلاب ، سال جهاد اقتصادي و جهاد سياسي نامگذاري گرديه اند با تاسي از منويات ايشان بتوانيم خدمات شايسته تري در اعتلاي اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي برداريم و با جلب و جذب مشاركتهاي مردمي و مدرسه سازي بايستي به اين امر نائل شويم .

ايشان با در پيش بودن انتخابات اظهار داشتند : شركت در انتخابات يك تكليف شرعي و ميهني است و ما بايستي با هوشياري كامل و بصيرت اسلامي نقشه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب را نقش بر آب نماييم و با حضور گسترده خود و خانواده مان و تشويق ديگران به اين نداي الهي رهبرمان لبيك بگوييم .

آقاي قائمي در بخش ديگري از بيانات خود به بررسي نقاط مثبت و معايب كارهاي جشنواره پرداختند و با استماع توضيحات اعضاي ستاد جشنواره به تحليل و بررسي موارد پرداختند و در اجراي مراسم هاي بهتر و بي نقص تر آتي مطالب ارزنده اي را به جمع حاضر بيان نمودند.

ايشان همچنين از همياري و همكاري و همراهي همكاران محترم اداره كل آموزش و پرورش و مجمع خيرين مدرسه ساز استان و ديگر مسئولين محترم استاني و كشوري صميمانه تقدير و تشكر نمودند.

در ادامه هر كدام از اعضاي محترم ستاد به بيان نقطه نظرات تخصصي خود پرداختند و پيشنهادهاي خود را در اجراي بهتر و بي نقص تر برگزار نمدن برنامه هاي آينده اعلام نمودند.

روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان مركزي