پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان زنجان ،نخستين همايش نكوداشت خير گرانقدر ، زنده ياد حاج رجبعلي مقدم با حضور گسترده خيرين و علماو مسئولان زنجان در سالن همايشهاي بين المللي روزبه برگزار شد.

در اين همايش باشكوه آيت اله سيد محمدحسيني زنجاني ، گفت : وجدان انسانهاي خير بيدار است و صداي ناله هاي نيازمندان را مي شنود و به وسيلع چشم دل دردهاي آنان را دريافت مي دارد .

دكتر رحيم سروري رئيس دانشگاه علوم پزشكي زنجان گفت : شادروان حاج رجبعلي مقدم عمرش را در راه خدمت به نيازمندان و دردمندان سپري نمود ، افزود: اعمال خير اين فرد ترجمان وعده هاي است كه خداوند در قرآن به نيكوكاران عنايت كرده است و اين بزرگ مرد زنجاني عمر خودرا صرف كارهاي بزرگ و خيري چون ايجاد ظرفيت هاي آموزشي و پژوهشي در استان نمود .

پروفسور يوسف ثبوتي در گفت و گو با ايرنا گفت : خيرين از سرمايه هاي عظيم ، ماندگار و ارزشمند جامعه هستند وي گفت : اشخاصي همچون رجبعلي مقدم در توسعه و تجهيز مراكز آموزشي اين استان نقش مهم و ماندگاري را در كارنامه حيات خويش به يادگار گذاشته اند .

گفتني است كه شادروان حاج رجبعلي مقدم در استان زنجان در حيات خويش با ساخت مدرسه 16 كلاسه مهديه زنجان و 3 كلاسه روستاي خاتون كندي از خود به يادگار گذاشته است .

گفتني است در پايان اين همايش از تمبر يادبود زنده ياد حاج رجبعلي مقدم رونمايي شد.