پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، دومين دور مسابقات ورزشي ادرات كل نوسازي مدارس منطقه 4 كشور در سه رشته ورزشي فوتسال، پينگ پنگ و شطرنج پس از 3 روز رقابت بين ادارات كل نوسازي مدارس خوزستان، هرمزگان، بوشهر، فارس، ايلام و كهگيلويه و بوير احمد به كار خود پايان داد.

در مسابقات فوتسال تيم نوسازي مدارس خوزستان با 13 امتياز عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد و دنبال آن تميهاي بوشهر و فارس با كسب امتياز 10 امتياز به ترتيب با تفاضل 17+ و 15+ امتياز عناوين دوم و سوم را كسب كردند.

تيم خوزستان با دريافت كمترين گل خورده (5 گل خورده) عنوان قويترين دفاع را كسب نمود و تيم فارس با زدن بيشترين گل (26گل زده) عنوان هجومي‌ترين تيم را به دست آورد.

كاپ اخلاق اين دوره از مسابقات فوتسال به هرمزگان تعلق گرفت.

عنوان آقاي گل به آقاي مصطفي پور صفري از استان بوشهر با 12 گل زده رسيد و فنّي‌ترين بازيكن نيز وي معرفي شد.

                 اما در مسابقات پينگ پنگ تيم خوزستان توانست در مسابقات تيمي عنوان قهرماني را از آن خود كند و تيمهاي فارس و هرمزگان به ترتيب مقامهاي دوم و سوم را كسب كردند.

در مسابقات انفرادي علي حيدريي از خوزستان، اميني‌خواه از فارس و محمد حسين پناهي‌فر از خوزستان به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را به دست آورند.

و در مسابقات دوبل تيم فارس متشكل از آقايان اميني‌خواه و چهره‌نگار حائز مقام اول شد، تيم خوزستان متشكل از آقايان محمد حسين پناهي‌فر و علي حيدري مقام دوم را كسب كرد و تيم مشترك خوزستان و هرمزگان متشكل از آقايان مولا و غني‌پور عنوان سوم را به دست آورد.

 مسابقات شطرنج نيز به صورت رفت و برگشت انجام گرديد و تيم فارس توانست با نتيجه 5 بر يك تيم خوزستان را شكست داده و به مقام اول دست پيدا كند.