پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 
 

در دومين روز از هفتمين سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي هيأت داوران سمپوزيوم مهندس سيد باقر مسلمي را به عنوان مدير ارشد ارتباط گستر برگزيد.

به گزارش روابط عمومي نوسازي مدارس كشور ، هفتمين سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي كه در سالن همايش هاي برج ميلاد برگزار شد. در آئين پاياني از مديران ارشد ارتباط گستر تجليل و قدرداني شد ، در اين مراسم از مهندس سيد باقر مسلمي معاون توسعه مديريت، پشتيباني و مشاركت هاي مردمي سازمان به عنوان مديرارشد ارتباط گستر تجليل و قدرداني شد و لوح سپاس و تنديس ياد بود سمپوزيوم به وي اهدا گرديد.

در لوح سپاس مهندس مسلمي چنين آمده است. « مدير محترم ارتباط گستر ، بي ترديد خدمت به انسان ها در جامعه اي اسلامي ، مبتني بر نگاه به انسان به عنوان اشرف مخلوقات و در راستاي خشنودي خداوند متعال است.

هيأت داوران سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي با هدف توسعه ارزش هاي متعالي ، توسعه مردم مداري ، پي ريزي و گسترش ارتباطات انساني ، اجتماعي و شهروندي متقارن و همسنگ به عنوان « مدير ارزش آفرين ارتباط گستر » را به دليل خدمات مؤثر ، توسعه ارتباطات با جامعه مخاطب ، توجه به افكار عمومي و حمايت از برنامه هاي ارتباطي و نگاه تخصصي به روابط عمومي ، شايسته شما مي داند و اين لوح سپاس را به شما اهدا مي كند.

اميد است با استعانت از ايزد منان شاهد اهتمام حضرت عالي براي ارتقاء روز افزون ارزش ها  و سرمايه هاي ارتباطي براساس آموزه هاي اسلامي باشيم.