پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان بوشهر در مورخه 04/11/91 شورای فنی این اداره کل با حضور مهندس ترابی زاده معاون فنی و نظارت سازمان در سالن اداره تشکیل شد.
مهندس مرادی با عرض تبریک بمناسبت اعیاد ربیع الاول و خیرمقدم ویژه خدمت مهندس ترابی زاده و خداقوت خدمت مهندسین شورای فنی اداره کل ،ابراز داشتند که انشاء اله بتوانیم از تجارب ارزنده مهندس ترابی زاده در سفر به استان ولایت مدار بوشهر استفاده لازم ببریم.
مهندس ترابی زاده اشاره داشتند که با پیگیری و نظارت شما همکاران و مشکلات کشور در بحث  نقدینگی ، مدیریت داشته باشیم و نوید است تا آخر سال اتفاقات خوبی بیافتد تا رکودی که با آنها مواجه هستیم برطرف شود.
 
 ترابی زاده فرمودند جایگاه بوشهر در کیفیت کار در بحث ساخت وساز رتبه خوبی دارد که کسب این رتبه بخاطر برخورداری از نیروهای توانمند و مهندسین خبره  می باشد و نسبت به پروژه هایی که برای آموزش و پرورش و خود ما الویت خاص  دارد نگاه ویژه داشته باشیم همچون پروژه های خیری ،بنیاد برکت  برای آموزش و پرورش و خود ما دارد .
در پایان ایشان بیان داشتند که مهم ترین مرحله هر پروژه اجرایی ،انتخاب پیمانکاران قوی می باشد که لازم است در انتخاب آنها دقت لازم صورت پذیرد.