پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 

 

 استاندار کرمانشاه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بر تکریم شان و منزلت خیرین مدرسه ساز تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، سید دادوش هاشمی بعد از ظهر شنبه در این جلسه با اشاره به تلاشهای و کمک های موثر خیرین مدرسه ساز در استان گفت: خیرین مدرسه ساز با همکاری و همیاری خود مسئولین را در ساخت مدرسه پشتیبانی و حمایت می کنند بنابراین ضرورت دارد که با تمام وجود مورد تکریم و احترام قرار گیرند.

 وی اظهار داشت: تکریم خیرین مدرسه ساز موجبات گرایش و جذب بیش از پیش این قشر موثر جامعه را در استان فراهم می سازد.

 استاندار کرمانشاه با اشاره به استعدادهای کرمانشاه، این استان را بهترین مامن برای رشد و توسعه سرمایه گذاری عنوان کرد.

 وی خواستار توجه بیشتر به قشر فرهنگیان جامعه و برطرف ساختن مشکلاتشان شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان بر تقویت صندوق اعتبار فرهنگیان تاکید کرد و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب در جهت تقویت این صندوق گام برداریم که این موضوع می تواند به عنوان یکی از مصوبات دور سوم سفر ریاست جمهوری به استان مورد توجه قرار گیرد.

 هاشمی تصریح کرد: با تقویت صندوق اعتبار فرهنگیان زمینه بسیار خوبی برای فعالیت فرهنگیان استان در بخش های مختلف فراهم می شود.

 استاندار کرمانشاه همچنین خواستار توجه بیشتر به بخش ورزش فرهنگیان و دانش آموزان استان شد و گفت: ضروری است که دستگاه های متولی امکان استفاده بیشتر و گسترده تر ظرفیتهای ورزشی در استان را برای فرهنگیان و دانش آموزان فراهم سازند تا زمینه با نشاط تری برای این قشر جامعه محقق شود.

 کرمانشاه در بحث خیرین مدرسه ساز جز استانهای برتر کشور است

 رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت های خیرین مدرسه ساز در استان گفت: خیرین مدرسه ساز استان در سال 1387 مبلغ هفت میلیارد و 500 میلیون تومان و در سال 1387 بیش از9 میلیارد تومان در راستای کار مدرسه سازی کمک های خود را اهداء کرده اند که استان کرمانشاه در این زمینه جز استان های برتر کشور است.

 جلال امینی خاطر نشان کرد: به منظور تجلیل از خیرین مدرسه ساز دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در روز پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه در محل سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار می شود.