پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 

·       ابتدا ضمن معرفي و بيوگرافي خود شمه‌اي از فعاليتهاي خود را ارائه بفرماييد.

-        به نام خدا. علي قرباني، فارغ التحصيل مهندسي عمران از دانشگاه شهيد چمران اهواز در سال 1379 هستم و مدت 10 سال است كه در اداره كل نوسازي مدارس خوزستان به عنوان ناظر و سرناظر فعاليت داشته‌ام و هم‌اكنون به عنوان معاونت فنّي اين اداره كل مشغول به خدمت مي‌باشم.

-        پروژه‌هايي كه تا كنون در استان خوزستان در نظر گرفته شده‌اند به طور مجدد طراحي سازه و معماري آنها منطبق با اقليم استان انجام شده است و در اين راستا بازديد كارشناسان و معماران سازه از پروژه‌هاي در دست اجرا و نظارت معماران بر فضاهاي آموزشي استان صورت گرفته است. در اين بين آنچه قابل توجه است طراحي نما جهت پروژه‌هاي قديمي به صورت متمركز توسط مهندسين مشاور درون استاني با نظارت و بررسي معماران دفتر فنّي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان به انجام رسيده است.

-        همچنين انجام مطالعات و طراحي بيش از 100 پروژه بهسازي لرزه‌اي مطابق دستورالعمل‌هاي سازمان نوسازي مدارس كشور و اخذ تاييديه كارشناسان مربوطه در خصوص اين پروژه‌ها انجام شده است.

-        ضمنا تاكيد بر انجام آزمايشات ژئوتكنيك براي تمامي پروژه‌ها صورت گرفته است و همچنين آزمايشات جوش، بتن، آسفالت، خاكريزي و آزمايشات غيرمخرب بتن و خريد نرم‌افزارهاي طراحي پروژه‌ها از قبيل نرم‌افزار سوله‌ساز، ابرسازه و سازه‌نگار جهت بالا بردن كيفيت و سرعت طراحي پروژه‌ها انجام شده است.

-        دفتر فني اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، همواره در اين همايش (معماري ايراني، مدرسه‌ي ايراني) شركت كرده است و امسال هم با 7 طرح كه توسط كارشناسان معماري اين اداره كل طراحي شده است در اين همايش حضور پيدا خواهد كرد.

-        لازم به ذكر است كه اداره كل نوسازي مدارس خوزستان در يكي از همايش‌هاي گذشته مقام دوم را نيز كسب كرده است.