پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
 

هادی قلیزاده،معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان درگفتگو با روابط عمومی با اعلام این خبر افزود:تعدادی از خیرین ارجمند در اقدامی فرهنگ ساز و ماندگار بار دیگر نغمه عشق به آينده سازان اين مرز و بوم را در استان گیلان سرودند.

وی افزود:حاج مهدی کیانی در اقدام خیرخواهانه و ارزشمند،هزینه تکمیل آموزشگاه 9کلاسه استثنایی در منطقه آج بیشه شهرستان رشت را که بالغ بر550میلیون تومان است تقبل نموده و بار دیگر عشق به نوعدوستی خود را ثابت نمود.

قلیزاده بابیان اینکه خیرین در این مسیر و فعالیت باخدا معامله می کنند،گفت:خیر ارجمند،سرکارخانم صدقیانی نیز در اقدامی خداپسندانه متعهد به پرداخت هزینه تعمیرات و توسعه مدرسه ابتدایی روستای دوران شهرستان رضوانشهر و کارگاه مکانیک هنرستان علاقمندان رشت شد.

وی مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی را کاری بسیار ارزشمند و مهم  دانسته و ابراز داشت:خیر بزرگوار دیگری به نام سرکار خانم سیمین موقر با همت والاي خود هزینه احداث یک باب سرایداری با زیر بنای101متر در مدرسه نیمه شعبان بندر انزلی که خود هزینه ساخت این آموزشگاه 6کلاسه را پرداخت کرده بود متقبل شد.

معاون مشارکت های مردمی در پایان تلاشها و مساعدتهای این فرشته های مهربانی را که بااقدام خداپسندانه در جهت تامین بخشی از فضاهای آموزشی برگ زرين ديگري به افتخارات استان گیلان افزودند ارج نهاده و صمیمانه تقدیر و تشکر نمودند.