پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

معاون برنامه‌ریزی استانداری بوشهر گفت: استان بوشهر با وجود جغرافیای کوچک خود سهم قابل‌توجهی در اقتصاد ملی دارد و خیرین باید کمک کنند تا این استان به جایگاهی که شایسته آن است، دست یابد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي،توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر، رضا عوض‌پور امشب در آيين افتتاح مدرسه 6 كلاسه شهيد حاجياني شهر كاكي  اظهار داشت: در فروردین ماه سال 92 با قهر زمین مواجه شدیم و پیامد این حادثه طبیعی از دست دادن تعدادی از مردم شنبه بود.

معاون برنامه‌ریزی استانداری بوشهر افزود: حوادث غیرطبیعی که در استان بوشهر به وقوع پیوست موجب ویرانی همه زیرساخت‌های توسعه‌ای، عمومی، عمران شهری و بهداشتی در مناطق زلزله‌زده شد.

عوض‌پور خاطرنشان کرد: پس از این حوادث دلخراش، کمال بزرگواری، لطف، عنایت و انسان‌دوستی ایرانی و ایرانیان بود که منجر به شکل‌گیری دریایی از بزرگی و مجد فرهنگ و تمدن ایرانیان شد. مشارکت‌های مردمی در کنار دولت و در تمام نقاط ایران اسلامی باعث عمران و آبادانی در کشور و در مناطق زلزله‌زده استان بوشهر شده است.

معاون برنامه‌ریزی استانداری بوشهر گفت: مراتب قدردانی خود را از طرف استاندار بوشهر، خودم و همه مردم استان بوشهر از اتاق بازرگانی کشور اعلام می‌کنم و ارزش کار آنها بیش از 2 میلیارد تومانی است که در این دو پروژه مدرسه‌سازی هزینه کرده‌اند.

وی افزود: در کنار مردم بودن و این حس انسان‌دوستی، اخوت و مهر و محبت را تزریق کردن به جامعه با عدد و رقم بودجه‌ای قابل اندازه‌گیری نیست.

عوض‌پور تصریح کرد: از اتاق بازرگانی کشور، اتاق تهران، اتاق بوشهر و جامعه نیکوکاری ابرار که در شکل‌گیری این حرکت قشنگ و زیبای انسانی ایفای نقش کردند، تشکر می‌کنم. استان بوشهر با وجود جغرافیای کوچک خود سهم قابل‌توجهی در اقتصاد ملی دارد و خیرین باید کمک کنند تا این استان به جایگاهی که شایسته آن است دست یابد