پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 

معاون عمرانی وزیرآموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کشور گفت:امروز بهترین شرایط برای آغاز سال تحصیلی 94 - 93 در کشور فراهم شده است .

به گزارش روابط عمومی دکتر مرتضی رئیسی روز سه شنبه در مراسم نواختن زنگ مهر ومقاومت در دبیرستان شاهد حضرت فاطمه زهرا(س)رشت،افزود:همه ی تلاش مسئولین در شرایطی که دشمنان ایجاد کردند،این بود که بهترین شرایط را برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید فراهم کنند .

وی اظهار داشت:امکانات برای سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان با سختی فراهم شده بنابراین آینده سازان کشور بایستی از این امکانات و تجهیزات به خوبی برای ارتقاء سطح دانش شان استفاده کنند .

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان در سال جاری اشاره و خاطر نشان کرد:از سخنان رهبری اینگونه استنباط می شودکه هزینه کرد در آموزش و پرورش نتیجه ای مضاعف دارد .

وی با بیان این مطلب که تحقق منویات مقام معظم رهبری همواره مورد توجه دست اندرکاران نظام است، تصریح کرد:تمام تلاش وزارت آموزش وپرورش بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری فراهم کردن بهترین شرایط برای تحصیل دانش آموزان است .

دکتررئیسی اخلاق مداری را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و بیان کرد:دانش آموزان بایستی در کنار افزایش سطح علمی و دانش به ارتقاء اخلاق واحترام متقابل توجه ویژه داشته باشند .

رییس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور در پایان مطالبش با بیان نقش مهم معلمان در تربیت و تعلیم دانش آموزان اظهار کرد:معلمان نیز بایستی تلاش کنندتا حداکثر علم آموزی و افزایش سطح دانش را در دانش آموزان ایجاد کنند .