پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٨
 

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان از طرحها و پروژه های نیمه تمام شمال استان دیدن کرد

دکتر باقر کرد که با هدف بررسی و بازدید طرحهای عمرانی به شهرهای زابل ، هیرمند ، زهک و ... سفر کرده بود از پروژه های نیمه تمام اداره کل نوسازی مدارس استان نیز دیدن کرد و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

 

در این دیدار مدیر کل نوسازی مدارس استان با ارائه گزارشی کامل از ابتدای طرحهای تخریب و بازسازی مدارس فرسوده و مقاوم سازی مدارس غیر استاندارد و ... خواستار توجه دولت به این بخش مهم و زیر بنایی در استان شد و گفت: در این مدت با رایزنی ها و طرح مشکل با خیّرین گرانقدر قانونا پروژه ها ی نیمه تمام دولتی زیادی را در حال اجرا داریم که بحمدا... آمار و ارقام از رشد قابل توجهی برخوردار است .

وی همچنین احداث بیش از 8 استخر و بالغ بر 80 سالن ورزشی را طی دو سال اخیر یا آور شد و خواستار تخصیص بموقع اعتبار برای اتمام آنها شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه به این نکته اشاره کرد که اگر با همین وضع موجود و تخصیص اعتبار پیش برویم 14 سال طول خواهد کشید تا به نرم طبیعی برسیم .

دکتر باقر کرد نیز ضمن تصدیق موارد فوق گفت: با برنامه ریزی دقیق و هدف گزاری دو برنامه زمانبندی شده 4 ساله امیدواریم این مشکلات مرتفع گردد و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد تخصیص بودجه کافی برای این امر مهم و بستر ساز باشیم.

 

روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان