پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش شهر تهران(آقایان یزدیخواه و چهاربند) صبح امروز با حضور "دکتر حافظی"  رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و "نعمت بنی آدم" رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران، "مهندس نبیان" مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و اعضای نمایندگی و هیأت مدیره مجمع تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران، این نشست با  هدف تجلیل از فعالیت های سید علی یزدیخواه مدیر کل سابق آموزش و پرورش شهر تهران و آغاز فعالیت های  " اسفندیار چهاربند"  مدیر کل جدید برگزار شده بود.
در این نشست سید علی یزدیخواه ضمن تشکر از فعالیت های جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران، استمرار و قوت بخشیدن به فعالیت های نمایندگی های 20 گانه شهر تهران را بسیار حائز اهمیت قلمداد کرد. وی با بیان آماری رشد فعالیت های خیرین مدرسه ساز  را در سال های اخیر ناشی از تلاش های ارزشمند مسئولین خیرین مدرسه ساز دانست.
اسفندیار چهار بند نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت های خیرین مدرسه ساز، یکی از اهداف خود را رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران عنوان کرد.
در این مراسم علی نبیان مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران،  از وضعیت فضاهای احداثی و پروژه های تحویلی در مهرماه امسال ابراز خرسندی کرد و فعالیت های خیرین مدرسه ساز استان تهران را بی نظیر قلمداد کرد.
در پایان مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران از اقدامات ارزنده آقای یزدیخواه  مدیر کل سابق آموزش و پرورش شهر تهران تقدیر و تشکر به عمل آمد.