پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، جلسه اي در روز سه شنبه مورخ 12/10/91 با حضور بانوان همكار اين اداره كل و سركار خانم دانش مهر مشاور رياست سازمان در امور بانوان و معاونت دفتر مشاركتهاي مردمي تشكيل گرديد.

ابتدا مهندس نظري سرپرست اداره كل نوسازي مدارس استان ضمن عرض خير مقدم و معرفي بانوان همكار، از نقش مؤثر آنان در پيشبرد اهداف مقدس علمي، فرهنگي و احداث فضاهاي آموزشي و تربيتي ياد كرد و ابراز اميدواري نمود با برنامه ها و تصميمات ارزشمند سازمان متبوع در آينده شاهد تكريم و تجليل بيشتر و بهتر در زمينه هاي مختلف از بانوان همكار باشيم.

سپس خانم دانش مهر ضمن تشكر از حضور بانوان در جلسه، به اين نكته اشاره نمود كه حضور خانمها در خانواده باعث تحكيم، محبت و صلابت خانواده ها مي شود و در نهايت اين ارزش الهي به صورت وسيع و گسترده درجامعه اثرگذار خواهد بود .

در ادامه ايشان يادآور شد هدف از برگزاري چنين جلساتي در استانها انتقال تجارب، بحث و تبادل نظر، ارائه پيشنهادات مطلوب از طرف بانوان جهت ارتقاء سطح کمی وکیفی فعاليتهاي نوسازي مدارس است .

مشاور رياست سازمان در اين جلسه گفتند خانمهاي همكار مي توانند در عرصه هاي مختلف مذهبی، اجتماعي، فرهنگي و ورزشي حضور فعال داشته باشند و نسبت به برگزاري برنامه هاي ورزشي مانند كوهپيمائي و اردوهاي خانوادگي اهتمام ورزند و سعي ما اين است كه برنامه هايي در سطح كشور با حضور بانوان علاقمند برگزار نمائيم.

خانم دانش مهر در قسمتي از سخنان خود بانوان را به كسب مدارك علمي و تحصيلي كه زير ساخت هاي جامعه را تأمين مي نمايند دعوت كرد و نقش آنان را جهت وظيفه اي مهم تر براي تربيت و سلامت خانواده ها ارزشمند دانست. وی خاطر نشان کرد، تأمين فضاي مناسب محيط كار، نوع و چگونگی مسئولیتهای محوله هماهنگ با روحیات و توانایی زنان براي بالا بردن راندمان كار و تلاش آنان موثر مي باشد .

در پايان جلسه، بانوان همكار با ارائه سؤالات و پيشنهادات و بررسي خواسته هايشان، از حضور خانم دانش مهر در استان و برگزاري جلسه تقدير و تشكر بعمل آوردند.