پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
 

مشارکت 900 میلیون ریالی یک استاد دانشگاه برای ساخت مدرسه در تهران

بانوی نیک اندیش "خسروی" استاد دانشگاه، چندی پیش با مراجعه به خیرین مدرسه ساز شهرتهران مبلغ 90 میلیون تومان از اندوخته دوران فعالیت خود را برای امر مدرسه سازی اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی مجمع تهران، خانم خسروی با مراجعه به خیرین مدرسه ساز، اولین انگیزه خود را برای شرکت در این کار خیر اینگونه بیان کرد و گفت : همیشه امید داشتم روزی بتوانم مدرسه بسازم و به همین دلیل پولی را که محصول تلاشم در دوران کاری ام بود را برای دانش اموزان کشورم صرف کردم. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادم با سایت مجمع خیرین مدرسه ساز آشنا شدم و از طریق این سایت از نحوه این کار خیر اطلاع پیدا کردم. من 3 فرزند دارم که همه آن ها خوشبختانه در رشته های رده بالا مشغول به تحصیل هستند . آموزش و پرورش اساس یک جامعه است و دانش آموزان باید در محیط های خوب درس بخوانند تا در آینده برای جامعه و کشورشان مفید باشند. همانطور که فرزندان من در مدارس خوب با امکانات علمی بالا تحصیل کردند، دوست دارم دانش آموزان کشورم نیز در مدارسی باسطح بالای علمی تحصیل کنند.
وی همچنین ادامه داد: امیدوارم روزی استمرار این کارهای خیر در بچه ها و دانش آموزان موثر واقع شود و این مسیر همیشه مستدام باشد و خیرین بدانند حرکت آن ها باعث جهت گیری کار خیر در افراد دیگر و دانش آموزان خواهد شد.