پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 
 

کریم باقری که به اتفاق تیم پرسپولیس برای مصاف با تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در این شهر به سر می برد با حضور در محل برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز آذربایجان شرقی در این امر خداپسندانه مشارکت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در تبریز، کاپیتان بازیکن بااخلاق تیم فوتبال پرسپولیس که به دعوت استاندار آذربایجان شرقی و با لباس های ورزشی شامگاه چهارشنبه در دوازدهمین همایش خیرین مدرسه ساز استان حاضر شده بود، در سخنان کوتاهی از آنچه "سهم اندکش در امر خیر مدرسه سازی " خواند اظهار خوشحالی کرد.

 باقری گفت: خوشحالم قهرمانان ورزشی می توانند در راه رفع کمبود فضاهای آموزشی نقش آفرینی کنند.

 این بازیکن محجوب فوتبال، تعهد خود به همایش مدرسه سازی آذربایجان شرقی را اعلام نکرد.

 بر اساس این گزارش، مظفر اجلی قهرمان پیشکسوت وزنه برداری نیز که برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور در تبریز به سر می برد با حضور در محل برگزاری این همایش در این اقدام نوع دوستانه مشارکت کرد.

 این قهرمان وزنه برداری کشورمان که کسب 14 مدال جهانی را در کارنامه افتخارات ورزشی خود دارد متعهد شد کتاب مدارس ساخته شده به دست خیران به ارزش 10 میلیون ریال را تامین و تجهیز کند.

 

تا لحظه مخابره خبر تعهد خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی برای ساخت و تعمیر فضاهای آموزشی به بیش از 80 میلیارد ریال بالغ شده است.

 خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی در همایش سال گذشته افزون بر 300 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز مدارس استان متعهد شده بودند.