پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
 
 
"هما علیانی" بانوی نیک اندیش تهرانی، صبح امروز 9 اردیبهشت ماه با امضای تفاهم نامه ای متعهد مشارکت هفت میلیارد ریالی برای ساخت مدرسه مدبر در منطقه 4 تهران شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مرسه ساز شهر تهران، این بانوی تهرانی درباره انگیزه اش می گوید : شوهرم همیشه دوست داشت در زمان حیاتش یک خانه سالمندان یا مرکز خیریه بسازد اما زندگی این فرصت را به او نداد و من بعد از فوتش چون فرزندی هم نداشتیم تصمیم گرفتم مدرسه ای به نام او بسازم.  به همین دلیل یک روز با 118 تماس گرفتم و با مجمع خیرین مدرسه ساز تهران آشنا شدم و امروز این توفیق نصیبم شد که تفاهم نامه ساخت مدرسه را امضا  کنم.
علیانی همچنین ادامه داد: مدرسه محلی است که پایه پیشرفت کشور است و دانش آموزان در آنجا رشد پیدا می کنند و امروز خوشحالم که هر ساله 500  فرزند خواهم داشت. البته  نوع کار خیر هیچ فرقی نمی کند و با هر مبلغ و نیتی می توان کار خیر انجام داد.

این بانوی نیک اندیش تهرانی که خود نیز از فرهنگیان بازنشسته است ادامه می دهد: دوست دارم بعد از ساخت این مدرسه هم بازهم مدرسه بسازم و امیدوارم خدا توفیق این کار را نصیبم کند.

لازم به ذکر است مدرسه مدبر در منطقه 4 تهران، تاکنون نزدیک به 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با کمک این خیر نیک اندیش تا مهرماه امسال به بهره برداری خواهد رسید و پذیرای دانش آموزان خواهد بود.