پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور شش تيم از ادارات خوزستان و به ميزباني اداره كل نوسازي مدارس خوزستان برگزار شد.

اين مسابقات در دو گروه سه تيمه انجام و پس از مراحل اوليه، تيمهاي تامين اجتماعي اهواز و ديوان محاسبات براي رده‌بندي و تيمهاي آموزش و پرورش ناحيه 3 اهواز و اداره كل نوسازي مدارس خوزستان به مرحله‌ي نهايي صعود كردند.

در پايان تيم تامين اجتماعي اهواز به مقام سوم و در بازي فينال نيز اداره كل نوسازي مدارس خوزستان توانست به مقام نخست دست يابد.

لازم به ذكر است كه اين مسابقات هر ساله با حضور تيمهاي مختلف ادارات استان برگزار مي‌گردد كه تا كنون با استقبال خوبي روبرو بوده است.

در مراسم اختتاميه اين دوره از مسابقات، مهندس فرحبخش مدير كل نوسازي مدارس خوزستان ضمن ابراز خوشحالي از برگزاري اين گونه مسابقات و فعاليتهاي ورزشي در بين همكاران، نتيجه مطلوب آن كه همانا افزايش روحيه نشاط در بين كارمندان است را مهم توصيف كرد و افزود: من اگرچه خود ورزشكار نيستم ولي براي اهميت تاثير ‌ورزش در بهره‌وري كاري همكاران با تمام وجود فعاليتهاي ورزشي را حمايت مي‌نمايم.

در پايان جوايزي به تيمهاي شركت كننده اهدا گرديد.