پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كرمانشاه، در روز دوشنبه 13/05/93 جلسه معارفه مسئول حراست نوسازي مدارس استان كرمانشاه با حضور معاونت محترم حراست سازمان، مسئول حراست هاي ادارات استان، حجت السلام فاضلي رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهر كرمانشاه، مدير كل، معاونين و پرسنل اداره كل نوسازي مدارس استان در محل سالن اجتماعات برگزار گرديد.

در اين مراسم پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد، معاونت حراست سازمان با ايراد سخناني از نقش حساس و قابل توجه مسئولين حراست در هماهنگي فعاليت هاي ادارات بين مديران و كاركنان، حفظ ارزشهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، رفع مشكلات و شناسايي استعدادها و جلب و جذب نيروهاي متعهد و كارآمد اشاره كرد و عنوان داشت يكي از اهداف حراست سازمان انتخاب و بكارگيري نيروهاي ارزشي و متعهد در اين قسمت مي باشد كه بحمدالله سازمان توانسته است به اين هدف و فرآيند نائل گردد. ايشان در ادامه جناب آقاي نادر صفري را بعنوان مسئول حراست نوسازي مدارس استان معرفي و از مهندس مرزبان نظري بابت زحمات چند ساله گذشته در اين مسئوليت خطير تشكر و سپاسگزاري نمود و براي ايشان موفقيت و سرافرازي در پست مديركل استان از خداوند مسئلت نمود.

آنگاه مهندس نظري مديركل نوسازي مدارس استان با عرض خير مقدم به محضر ميهمانان ارجمند شركت كننده در مراسم، با اشاره به مسئوليت مهم حراست گفت خدا را سپاسگزارم كه در چند سال گذشته در اين قسمت خدمتگزار اهداف مقدس سازمان نوسازي بودم و ارتباط صميمانه اي با همكاران در جهت ارتقاء سطح توانمندي هاي اين اداره كل در زمينه هاي مختلف بر اساس وظايف محوله به انجام رساندم و هم اكنون خرسندم كه اين جايگاه را به يكي از همكاران متعهد و ارجمند تحويل مي دهم كه سال ها در قسمت حراست تلاش و جديت كرده و تجربيات ارزشمندي را كسب نموده است.

حجت السلام فاضلي رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهر كرمانشاه و جناب آقاي نادر صفري مسئول حراست نوسازي مدارس استان كرمانشاه هر كدام به نوبه خود طي سخناني عنوان داشتند كه اداي به تكليف و توفيق خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي موهبتي است الهي كه نصيب همه كسي نمي گردد. و خوشا به سعادت كساني كه از اين فرصت بخوبي استفاده مي نمايند و در طول خدمت خود راه شهدا و امام راحل و ارزشهاي مقدس جمهوري اسلامي را پاس مي دارند و همواره آن را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار مي دهند. 

در پايان اين مراسم حكم ابلاغ مسئول جديد حراست با امضاء دكتر رئيسي رياست محترم سازمان قرائت گرديد و با اهداء لوح تقدير و جلد كتاب توسط مسئول حراست ادارات استان از تلاش ها و زحمات مهندس نظري تكريم به عمل آمد.