پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 

مراسم کلنگ زنی دو واحد آموزشی مشارکتی در شهرستان خوی استان آذربایجان غربی

منبع "  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس :در آستانه میلاد یگانه منجی عالم بشریت و بزرگداشت اعیاد شعبانیه مراسم کلنگ زنی دو واحد آموزشی خیر ساز با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، روسای ادارات شهرستان خوی و جمعی از خیرین مدرسه ساز برگزار گردید.

در این مراسم سنگی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از مشارکت خیرین عزیز در ساخت 69 واحد آموزشی در قالب 308 کلاس درس تقدیر و تشکر نموده و از 5 پروژه در حال احداث با 44 کلاس درس در شهرستان خوی ، خبر داد.

در ادامه مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان از مشارکت خیرین در ساخت مدارس جهت کم کردن تراکم دانش آموزی در کلاس های درس را پر رنگ توصیف نموده و از کلیه خیرین مدرسه ساز تقدیر و تشکر نمود.

 حاج آقا رهنمون خیر بزرگوار و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان خوی گفت "  انگیزه خود را از ساخت دومین مدرسه غلبه بر شیطان درون و در راستای وظیفه شرعی و دینی اعلام نمود.

  حاج آقا مختار تکاور دیگر خیر مدرسه ساز هم هدف از ساخت دومین مدرسه را خدمت به کشور، وظیفه دینی و شرعی اعلام و اظهار امیدواری نمودند که فرهنگ احسان و نیکوکاری به سوی ساخت مدارس سوق داده شود.