پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
 

 

تيتر : مراسم سیزدهمین سالگرد  بزرگداشت شهادت سپهبد صياد شيرازي در اروميه برگزار شد.  (استان آذربايجان غربي )

   منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازي مدارس استان آذربایجان غربی با حضور استاندار- امام جمعه شهرستان اروميه و ديگر روحانيت معزز- فرماند هان لشكر 64 اروميه و ديگر نيروهاي نظامي، انتظامي حضور كاركنان نوسازي مدارس و ديگر مسئولان استاني و اداري مراسم سیزدهمین سالگرد  بزرگداشت شهادت سپهبد صياد شيرازي در محل مسجد امیرالمومنین لشکر 64 ارومیه برگزار شد.

امیر ملکیان فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی شمال غرب کشور در این مراسم ، روحیه شهادت طلبی و ایثار ملت ایران اسلامی به خصوص شهدای دفاع مقدس را پشتیبان و حافظ اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدای گرانقدر همچون صیاد شیرازی آبیاری شده واز هر گزندی از سوی دشمنان مصون است.
استاندار آذربایجان غربی هم در این مراسم گفت: دشمنان همواره در فکر ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند و شهادت صیاد شیرازی نمونه بارزی از این کینه توزی هاست.
آقای جلال زاده اشاره كرد: شهید صیاد شیرازی تمام عمر خود را را برای اعتلای پرچم مقدس انقلاب اسلامی در راه ولایت فقیه صرف کرد و لازم است با پیروی از آرمان های شهیدان در راه اعتلای ایران اسلامی کوشا باشیم.