پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كرمانشاه، صبح روز چهار شنبه 23/12/91 مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز با حضور فرماندار، معاون اداری مالی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، مدیر آموزش وپرورش، مسئولين شهرستان، خیرین مدرسه ساز، والدین مشارکت جو و فرهنگیان خیر، در محل سالن ارشاد اسلامی شهرستان پاوه برگزار شد.

  در این مراسم، آقای فتاحی مدیر آموزش وپرورش شهرستان پاوه، ضمن  بیان خیر مقدم  و تشکر ازحضور گرم میهمانان، نسبت به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت نوسازی مدارس در شهرستان پاوه، عملکرد خیرین مدرسه ساز در هوشمند سازی مدارس، کمک های داوطلبانه مالی والدین در سال جاری تحصیلی که بالغ بر 125 میلیون تومان بوده است و همچنین فعالیت های ستاد مردمی کنکور پرداخت. وی در ادامه ضمن بیان اسامی یک یک خیرین شهرستان با نام بردن از ویژگیهای مشخص آنها، عنوان کرد، ضمن اینکه اجر معنوی کار با ارزش آنها نزد خداوند متعال بی مثال است، اضافه نمود که در تاریخ این دیار به واسطه عمل خیری که در واگذاری زمین های خود برای احداث مدارس انجام داده اند جاودانه خواهد ماند.

در ادامه این جلسه آقای خدرویسی فرماندار شهرستان پاوه نیز ضمن تشکر از اهتمام والدین شهرستان پاوه به ارائه کمک های داوطلبانه به مدارس و تجلیل از خیرینی که در این دیار نقش آفرینی کرده اند، با اشاره به سه عنصر  علم ، عشق ، امید افزودند که فعالیت های خیرخواهانه نظیر کمک به مدارس و ساخت آن کار مردان بزرگ دانست، کاری انسانی، اسلامی و اخلاقی که به جامعه  طراوت و شادابی می بخشد.

در ادامه این جلسه دکتر فریدون مرادی رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان پاوه نیز ضمن بیان اقدامات مجمع خیرین در خصوص هوشمند سازی مدارس به ارائه تاریخچه­ای از فعالیت های خیرخواهانه در منطقه اشاه نمود و بیان داشت که بحمدالله ساخت و ساز و نوسازی مدارس در سال های اخیر فعالیت های مجمع را تحت شعاع قرار داده است.  

دیگر سخنران این جلسه حاج جواد مظفری معاون اداری مالی  اداره کل نوسازی استان بود وی با تشکراز امام جمعه ،فرماندار، مدیر آموزش وپرورش و دست اندرکاران جلسه، از حضور خیرین و اعضای مجمع خیرین تقدیر نمود.

در ادامه این جلسه پس از اجرای سرود توسط گروه مولودی خوانی تکیه خالصی و اهدای 371 برگ لوح تقدیر به والدین مشارکت جو، به صورت ویژه از خانواده خیرین مدرسه ساز پاوه و سرهنگ عبدی فرماندهی بسیج سپاه ناحیه پاوه(به جهت اهداء کمک وتهیه جوایزی برای دانش آموزان ممتاز و بی بضاعت) با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.