پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان اسلام آباد غرب باحضور فرماندار، جمعی از روسای ادارات، اعضای شورای اسلامی شهر، مجمع خیرین شهرستان و اعضای شورای آموزش و پرورش در روز سه شنبه 26 فروردین ماه در محل سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

آقای عبدالرضا رستمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان اسلام آبادغرب ضمن تبریک ولادت با سعادت  حضرت زهرا(س) و روز زن، از زحمات ارزنده خیرین نیک اندیش شهرستان تشکر نمود و کار آنها را کاری معنوی و ماندگار در عرصه فرهنگ و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان دانست .

در ادامه آقای کرم محمدی فرماندار محترم شهرستان اسلام آباد غرب ضمن عرض خیر مقدم از مشارکت مالی و معنوی خیرین در خصوص توسعه آموزش و پرورش شهرستان تشکر نمود و خدمات خداپسندانه آنان را ارج نهاد.

ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود از مشارکت خیرین مخصوصا خانم شمسی گل محمدی از خیرین مقیم خارج از کشور ، که جهت رضای خدا و کمک به هموطنان مخصوصا همشهریان خود اقدام به کارهای عام المنفعه ای در شهرستان اسلام آباد غرب از جمله: ساخت دبیرستان شاهد رکسانا میناشی و همچنین ساخت کتابخانه و احداث فضای سبز نموده اند، تشکر کردند و عنوان داشتند خیرین همواره بعنوان پرچمدار ارتقاء فرهنگ و دانش هر جامعه شناخته شده اند.

در پایان از شش نفر از خیرین محترم شهرستان با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.