پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 
ErrorScript

مسئولان مدرسه سروش شاهد در منطقه 16 تهران میزبان جمعی از مدیران ارشد و نیکوکاران بودند. میهمانان این برنامه حامیانی بودند که برای رضای خدا قدم بر می دارند و همیشه پیشگام کارهای خیر بوده اند. مسئولان در این محفل گرم و صمیمی دور هم جمع شدند تابه دانش آموزان مدرسه سروش شاهد خبر تازه ای بدهند و به آنها بگویند که با دست به دست هم دادن می توان نیازهای آنان را در مدارس پیگیری و رفع کرد تا از امکانات آموزشی مناسب تری برخوردار شوند.

در ابتدای برنامه «عادل خالقی» رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران ضمن خیر مقدم به تمامی حضار، از خانواده شهید ناصری که در طول سالیان متمادی همواره حامی مسئولان آموزشی شهر تهران بوده اند، قدر دانی کرد.
استاندار تهران نیز در این مراسم از خیرینی که طی سالیان متمادی دوشادوش مسئولان آموزش و پرورش شهر تهران  تلاش کردند قدر دانی کردند وباقیات و صالحات را از خداوند متعال برای آنها خواستارشد.
در ادامه  «چهاربند» مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران پشت تریبون قرار گرفت و ادامه داد:« در مدارس منطقه ۱۶ درس خوانده ام و بعدها  جزو نیروی انسانی آموزش و پرورش شهر تهران، فعالیت کاری ام را آغازکرده ام،  و اکنون این منطقه به لحاظ آموزشی تغییر مطلوب و مناسبی داشته است و  هم اکنون می توان گفت منطقه ۱۶ جزء رده های برتر مراکز آموزشی در این منطقه است.»
دکتر «محمد رضا حافظی » رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در ادامه برنامه اظهار داشت:«درمناطق شهر تهران، مدارسی وجود داشتند که ۳ نوبته بوده اند، اما هم اکنون چنین مشکلاتی در مناطق شهر تهران وجود ندارد و این موضوع به دلیل وجود خیرین و نیکو کارانی است که برای نسل آینده فکرهای بزرگ دارند.»
در پایان از فعالیت های  خانواده شهید ناصری با اهدای لوح از سوی استاندارتهران و رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور سپاس و قدردانی به عمل آمد.