پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
 
محمود قنبر زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر از احداث 4 نمازخانه خیرساز در شهرستان اسلامشهر خبر داد.
قنبر زاده در گفت و گو با  روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران،  با اعلام این خبر افزود: 4 نمازخانه به همت خیرین مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان اسلامشهر بازیربنایی در حدود 800 متر مربع و اعتباری نزدیک به 500 میلیون تومان در حال احداث است که به زودی 2  پروژه به بهره برداری خواهد رسید .
وی  در معرفی مشخصات این پروژه ها ادامه داد: نمازخانه مدرسه شاهد شهید کاظمی با مساحت 150 متر مربع  با هزینه ای بالغ بر 100 میلیون تومان به همت خیرین مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان اسلامشهر  تا به حال 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. همچنین نمازخانه دو مدرسه قاضی طباطبایی  و منتظر قائم در روستای ایرین با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان با مشارکت مجمع خیرین مدرسه ساز و اولیای مدرسه  تاکنون بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. نمازخانه مدرسه یاسر نیز با مشارکت خیرین این شهرستان در شهرک واوان با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان  و 200 متر مربع مساحت نیز در حال ساخت است.
وی ضمن تقدیر از فعالیت های نیک اندیشان این شهرستان از پیشرفت 70 درصدی مدرسه مهرورزان کوچک که با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان با همکاری دانش آموزان این شهرستان احداث شده است خبر داد و عنوان کرد: این مدرسه در بهمن سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.