پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨

مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: در ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه روستای مال قائد گناوه ۱۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي ،توسعه وتجهيز مدارس استان بوشهر، احمد مرادی ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه 12 کلاسه روستای مال قائد گناوه که با حضور استاندار، معاونین استاندار و جمعی از مسئولان برگزار شد با بیان اینکه  توجه به آموزش و پرورش، توجه به زیرساخت‌های پیشرفت تلقی می‌شود اظهار کرد: آموزش و پرورش به‌عنوان رکن اساسی زیر ساخت توسعه کشور است که سبب مو‌شود زمینه رشد و شکوفایی استعداد‌های جامعه فراهم شود.

وی با قدردانی از پیگیری‌های مستمر استاندار بوشهر درتوجه به ساخت‌ و ساز‌های آموزشی افزود: در یک‌سال گذشته شاهد افتتاح و تکمیل طرح‌های مهم آموزشی بوده‌ایم.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر به ساخت مدرسه 12 کلاسه بلال مال قائد گناوه پرداخت و گفت: این مدرسه با زیر بنای یک‌هزار و 930 متر مربع در دوطبقه ساخته شده است که در اختیار 356 دانش‌آموزروستای مال قائد گناوه قرار گرفته است.

مرادی با اشاره به اینکه برای ساخت این مدرسه 12 میلیارد و 200 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است تصریح کرد: قبل از راه‌اندازی این مدرسه دانش آموزان در مدرسه‌ای با قدمت بیش از35 سال تحصیل می‌کردند که اکنون با افتتاح این مدرسه روحیه نشاط و شادابی در چهره دانش‌آموزان نمایان است.

این مسئول اظهار کرد: پنج سال دوره ابتدایی تحصیل خودم در دبستان بلال مال قائد گناوه بود.

فریدون حسنوند  در آیین افتتاح دبستان 12 کلاسه ˈبلالˈ روستای مال قائد گناوه اظهار کرد: نگاه مجموعه استانداری بوشهر برای توسعه، بهسازی ونوسازی واحدهای آموزشی این استان راهبردی است.

وی افزود: در این ارتباط از ابتدای سال گذشته تاکنون 18 آموزشگاه در مقاطع مختلف در این استان افتتاح شده و15 واحد آموزشی دیگر نیز در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: مجریان طرح ها باید نسبت به تسریع و کیفیت بخشیدن در اجرا وبه پایان رساندن پروژه های آموزشی این استان توجه کنند زیرا استانداری با دقت بر کار آنان نظارت دارد و با کسانی که سعی در تاخیر انداختن پروژه ها با هدف سودجویی باشند، برخورد خواهد کرد.

وی از مسوولان آموزش وپرورش شهرستان ها ومدیران نوسازی مدارس استان خواست تا بجد پیگیر اجرای پروژه های آموزشی شهرستان ها باشند وکوتاهی دراین زمینه قابل پذیرش نیست.

حسنوند با اشاره به این که باید فرهنگ کار وتلاش شبانه روزی میان مسوولان ودست اندرکاران نظام نهادینه شود افزود: کسی که مسوولیتی می پذیرد باید خود را وقف مردم کند.

استاندار بوشهر با اشاره به این که هرفرد مسوول در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید مانند یک سرباز وبسیجی درطول شبانه روز در سنگر خدمت آماده ونسبت به مطالبات مردم پاسخگو باشد.