پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
 

به گزارش روابط عمومی،مهندس مقدم،مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان پس از بازدید از هنرستان کشاورزی جنت لاکان درنشست صمیمی که باحضور معاون عمرانی فرماندارشهرستان رشت،مدیرآموزش وپرورش ناحیه1وبرخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی در دفتر مدیریت این هنرستان برگزار شد،شرکت نمود.

وی در این نشست صمیمی ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب(ع)و آرزوی توفیق عبادت و بندگی خالصانه و بهره مندشدن از برکات این ماه عزیز،بر لزوم تقویت بخش تولید در هنرستان ها تاکید نموده و گفت:در راستای حمایت از سیاستهای دولت تدبیر و امید هنرستان ها باید خود گردان شوند.

وی در ادامه به قدمت ساختمان هنرستان و  فرسودگی آن اشاره نموده و ابراز داشت: مدارسی از این قبیل به علت قدمت بالای ساختمانها هزینه زیادی برای نگه داری آنها صرف می شود.

مهندس مقدم تصریح نمود:به دليل فرسودگي ساختمان و باتوجه به اهمیت آن،ضروري است كه هنرستان جنت لاکان تجديد بنا شده تا از ظرفيت هاو موقعیت های آن استفاده بهينه صورت گیرد.

وی ضرورت و اهمیت فضاهای آموزشی هنرستان را خاطر نشان ساخته وخواستار تامین اعتبار لازم در خصوص مقاوم‌سازی و یا بازسازی بخش های مختلف این هنرستان شد.

مهندس مقدم در بخش دیگری از مطالبش با اشاره به ظرفیت و پتانسیل خیرین مدرسه ساز در تامین بخشی از هزینه های آن گفت:متولیان امر باید از این فرصت و پتانسیل ارزنده به بهترین نحو ممکن بهره گرفته و هماهنگی های لازم را برای انجام فعالیت های این بخش انجام دهند.

وی از فرماندار محترم خواستار تامین بخشی از هزینه های عمرانی این هنرستان از منابع 2 درصدحاصل از درآمد نفت و گاز و تبصره 22ماده 180گردید.

مدیر کل نوسازی مدارس استان در پایان با بیان اینکه خود را عضوي از خانواده بزرگ آموزش و پرورش مي دانيم،تاکید نمود:با تمام توان آماده خدمت رسانی به این قشر زحمتکش جامعه هستیم.