پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 
 

افتتاح بیش از بیست پروژه آموزشی و پرورشی خبر خوشی بود که مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در گفتگو با واحد خبر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در سفر به شهرستان املش برای فرهنگیان و دانش آموزان و مردم فهیم  این شهرستان نوید داد.

به گزارش روابط عمومی،مهندس مقدم،مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان طی یک سفر یکروزه به شهرستان املش از پروژه های مقاوم سازی،بازسازی و استاندارد سازی بازدید نمودند.

وی در این سفر از نزدیک روند پیشرفت پروژه ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و خواستار تسریع در روند عمرانی این پروژه ها شدند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در حاشیه این بازدید در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی افزود:در بحث مقاوم سازی13 پروژه با اعتباربالغ بر2میلیارد تومان در این شهرستان شروع شده ،امیدوارم با استعانت از خدواند متعال و با همکاری مسئولین شهرستان در اول مهر ماه شاهد افتتاح این پروژه ها باشیم.

وی طرح استاندارد سازی فضاهای آموزشی را نیز یادآورشد واذعان داشت:در شهرستان املش 4 واحد آموزشی با اعتبار بالغ بریکصدوپنجاه میلیون تومان در حال آماده سازی می باشد،امیدوارم با برنامه ریزی های انجام شده به حول قوه الهی تا هفته دولت یا اواخر شهریور ماه آماده بهره برداری شوند.

مدارس تخریبی و بازسازی آنها،از دیگر مواردی بود که مورد اشاره ایشان قرار گرفت و ابراز داشت:در شهرستان املش سه واحد آموزشی در این زمینه داریم  متأسفانه به علت عدم اعتبار کافی نمی توانیم در مهرماه شاهد بهره برداری آنها باشیم.

وی اظهار امیدواری نمود:ان شاءا...باهمدلی مسئولین شهرستان و قول مساعدنماینده محترم شهرستان مبنی بر تامین بخشی از هزینه ها از منابع استانی، بتوانیم یکی از این پروژه ها را تا پایان سال93آماده بهره برداری نمائیم.

گفتنی است مهندس مقدم  در رأس هیأتی از پروژه های 12 کلاسه شهید باهنر،مدرسه 9کلاسه شهدای رمشایه املش،دبستان شهید شیرودی،ابتدایی دوکلاسه آیت ا...طالقانی و آیت ا...کاشانی بازدید نمودند.