پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: خیران مدرسه ساز استان بوشهر ۱۰۸ کلاس درس در قالب ۲۹ مدرسه ساخته‌اند که این مدارس مهرماه امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش  روابط عمومي اداره كل نوسازي ،توسعه وتجهيز مدارس استان بوشهر، احمد مرادی ظهر امروز در نشست مجمع خیران مدرسه ساز استان بوشهربا اشاره به اینکه خیران نقش مهمی در تامین فضاهای آموزشی استان بوشهرداشته‌اند اظهار کرد: اکنون 78 پروژه مدرسه سازی در استان بوشهر توسط خیران در دست ساخت است که در این امر مهم بیش از 162 میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه در مهر امسال 108 کلاس درس به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده می‌شود گفت: خیران مدرسه ساز استان بوشهر 108 کلاس درس در قالب 29 مدرسه ساخته‌اند که این مدارس در مهرماه امسال افتتاح می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه اکنون 33 پروژه آموزشی در استان بوشهر نیمه تمام است گفت: برای تکمیل این 33 طرح آموزشی مشارکت خیران می‌طلبد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر از آغاز ساخت 11 طرح آموزشی با مشارکت خیران خبرداد و گفت: عملیات اجرایی 11 طرح‌آموزشی با مشارکت خیران بزودی آغاز می‌شود و خیران در این امر مهم7 میلیارد و 540 میلیون ریال سرمایه گذاری می کنند.

وی،با اشاره به اینکه خیران امسال تعهد پرداخت 150 میلیارد ریال برای ساخت فضاهای آموزشی داده‌اند گفت: تاکنون 85 درصد این تعهدات محقق شده است و این در حالی است که جشنواره خیران مقیم تهران درآستانه برگزاری است که این رقم افزایش می‌یابد