پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر گفت: در هفته دولت در استان بوشهر 7 مدرسه افتتاح می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح 7 مدرسه در استان بوشهر در هفته دولت

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشر، احمد مرادی با تبریک هفته دولت، این هفته را یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر دانست و گفت: بی‌شک، شهادت این شهیدان بزرگوار، همواره الهام بخش کوشش‌ها و تلاش‌هایی است که دولت‌مردان نظام اسلامی برای تعالی‌جویی و کمال‌یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن، انجام می‌دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه در هفته دولت 11 طرح آموزشی  افتتاح می‌شود تصریح کرد: این طرح‌ها که در 6 شهرستان استان بوشهر است شامل 7 مدرسه و 4 فضای آموزشی است.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: 7 مدرسه با 24 کلاس درس در این هفته افتتاح می‌شود که برای اجرای این طرح‌ها 20 میلیارد و 249 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مرادی  با بیان اینکه این مدارس  برای دانش‌آموزان ابتدایی  و راهنمایی ساخته شده است گفت: مدارس فردوسی بوشهر، روستای رستمی کره‌بند، رئیس‌علی دلواری دلوار، اسلام آباد جم، چاهگاه دشتی، صفیه کنگان، و گشویی گناوه را از جمله مدارسی است که در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی همچنین افتتاح سالن امتحانات ، کارگاه هنرستان، کتابخانه مدارس، تکمیل مدارس از دیگر طرح‌های مورد افتتاح دانست و گفت: ساخت سالن امتحانات مدرسه راهنمایی شهید بهشتی بوشهر،کارگاه فنی هنرستان کاکی، کتابخانه مهدیان دشتی، محوطه سازی دبستان بردستان به پایان رسید و اینک این طرح‌های عمرانی آموزشی آماده افتتاح است.

مرادی تصریح کرد: برای اجرای این طرح‌های عمرانی آموزشی جمعا با زیر بنای 4هزار و 800 مترمربع افزون بر 31میلیارد و 952 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.