پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر گفت: سه پروژه آموزشی که اعتبارات آنها توسط بنیاد برکت تامین و تخصیص یافته بود در مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي ،توسعه وتجهيز مدارس استان بوشهر، احمد مرادی صبح امروز در حاشیه بازدید مشاور ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و معاون زیر‌بنایی بنیاد برکت کشور، معاون عمرانی استاندار، مدیر کل بحران استانداری و سرپرست فرمانداری دشتی از طرح‌های آموزشی مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی ‌‌اظهار داشت: این سه پروژه در قالب 9 کلاس درس و سه مدرسه سه کلاسه است که با 100 متر مربع زیربنا افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: برای ساخت این سه پروژه در مجموع یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ضمن تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در استان بوشهر گفت: مجمع خیرین تلاش وافری در این ‌ارتباط‌ داشته‌اند و کمک حال ما بوده و هستند.

مرادی ادامه داد: یک پروژه فضای آموزشی نیز در روستای درویشی بخش شنبه و طسوج در دست اجرا‌ست که اعتبارات آن نیز از بنیاد برکت تامین شد و 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این پروژه نیز به‎زودی تکمیل و در اختیارآموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: در استان بوشهر تاکنون توسط بنیاد برکت 18 پروژه اجرا شده و دو پروژه دیگر نیز که مقدمات اجرایی آنها در حال اتمام است به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهند شد‌ و با اضافه شدن دو پروژه به این پروژه‌ها پروژه‌های بنیاد برکت در استان بوشهر به 20 پروژه آموزشی خواهد رسید.