پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨
 

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان درمراسم افتتاح پروژه آموزشی عدالت بندرانزلی بر اهمیت مدارس به عنوان نخستین رکن شکل گیری زندگی اجتماعی کودکان تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی،مدیر کل نوسازی مدارس گیلان روز شنبه در آیین گشایش مدرسه 12 کلاسه عدالت،رسالت آموزش پرورش را ارتقاء کیفی و کمی سلامت و تامین نیروی انسانی کارآمد عنوان کرد.

مهندس مقدم با اشاره به اینکه از ارکان توسعه پایدار در هر جامعه مترقی،خلاقیت،تقویت و ارتقا دانش فنی است،گفت:مدارس از آن جهت که نخستین رکن در شکل گیری زندگی اجتماعی یک کودکند، بسیار حائز اهمیت هستند.

وی اظهار داشت: رسالت ما در اداره کل نوسازی مدارس ارتقاءکمی و کیفی ابنیه ها به منظور آموزش و پرورش کسانی است که سکان دار آینده ایران اسلامی هستند.

مهندس مقدم همچنین اداره کل نوسازی و زیر مجموعه های آن را بازوی اجرایی اداره کل آموزش و پرورش گیلان خواند و گفت:خوشبختانه در دوره فعلی تعامل بسیار خوبی بین این دو نهاد مسئول در گیلان وجود دارد که امیدواریم منشا خیر برای دانش آموزان استان باشد .وی با اشاره به رتبه برتر نوسازی مدارس در میان دستگاه های اجرایی کشور گفت:مایه مباهات است که توانسته ایم با فراهم کردن فضایی مناسب و ایمن،امانتدار فرزندان این آب و خاک باشیم تا در آسوده ترین شرایط تحصیل کنند.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در بخش دیگری از سخنانش یاد آور شد:آنچه در حال حاضر مجدانه دنبال می کنیم،ارتقاء وتحول درمعماری مدارس است که هرچه کارآمد و روزآمدترباشد.
وی افزود:در پورتال نوسازی مدارس از طراحان خوش ایده برای کمک به این امر دعوت کرده ایم.
شایان ذکر است،در خاتمه این مراسم، ازسرناظر،ناظر،ناظر تاسیسات و پیمانکار پروژه با اهدای لوح تقدیر،تجلیل بعمل آمد.