پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
 

مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان در بازدید ازروزنامه دریا

بیان روزنامه  دریا مبتنی برصداقت و صراحت است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس هرمزگان گفـت:بیان روزنامه"دریا"مبتنی برصداقت وصراحت است و این نشریه با بهره گیری از این دو عنصر جای خود رادر افکارعمومی به خوبی پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان؛مهندس "رضا مدرس" در جمع مدیرمسوول و کارکنان روزنامه دریا،افزود:به جرات می توان گفت روزنامه دریا با قلم مبتنی بر حق گویی و حق جویی به رسانه ای تاثیرگذارتبدیل شده و نام آن با نام استان هرمزگان عجین است.

وی با اشاره به حضور موثر و مستمر روزنامه دریا در نمایشگاه بین المللی مطبوعات خاطرنشان کرد:حضوراین نشریه در نمایشگاه مطبوعات به اذعان بسیاری موید این است که دریا به خوبی توانسته است درعرصه ملی خودرا نشان دهد بطوری که نام هرمزگان را دراین نمایشگاه با نام خود پیوند زده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس از روزنامه دریا به عنوان یک سرمایه بزرگ فرهنگی نام برد و خاطر نشان کرد: رویکرد حرفه ای و نگاه موشکافانه به مسائل باعث شده است این روزنامه منشاء اثرباشد و قطعا در سیر تحولی خود پس ازموفقیت درعرصه منطقه ای در گستره سراسری نیزبا تکیه بر سرمایه های معنوی خود موفق خواهد بود.

مدرس در خاتمه گفت: رسانه ها جمعی به عنوان پشتوانه نظام اجرایی هستند و از این ظرفیت باید به عنوان یک فرصت استفاده لازم را داشته باشیم .

در این نشست همچنین مدیرمسوول روزنامه دریا ضمن قدردانی از حمایت ها و حسن توجه مدیرکل و مجموعه نوسازی مدارس استان،اظهارداشت:نگاه روزنامه دریا نگاه به آینده است و برابرهمین رویکرد نیز برنامه دارد.ایوب دبیری نژاد افزود:رسیدن دریابه سطح منطقه ای مرهوتن تلاش شبانه روزی کارکنان پرتلاش این روزنامه و همچنین حمایت و همراهی همه علاقه مندان به این رسانه است. وی یادآورشد: دریا برای رسیدن به جایگاه شایسته خود درصدد است گستره خود را به  سراسرکشور تعمیم  دهد و قطعا برای رسیدن به این هدف بزرگ برنامه دارد.