پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
 

مراسم کلنگ زنی مدرسه 12 کلاسه روستای درازکلا بخش بابلکنار از توابع شهرستان بابل با حضور نیازآذری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی، شیرزاد مدیرکل نوسازی مدارس استان مازندران، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، احمدی مدیرآموزش  و پرورش شهرستان بابل، بخشدار بابلکنار و تنی چند از مسوولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران ، مهندس شیرزاد در این آیین، ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام ا... و خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از عمل نیک خیرین مدرسه ساز، مدرسه سازی را از زیر ساخت های اساسی و مهم آموزشی در راستای تعلیم و تربیت فرزندان و کمک به نسل آینده جامعه دانست.

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران ، تصریح کرد: اساس ساختن مدرسه در جامعه اسلامی یعنی پایبندی به اصول اسلامی، پیروی کامل از شریعت دین محمدی، تلاش در جهت فراگیری علم و دانش برای ترقی و پیشرفت و توسعه علم آموزی برای پویایی و بالندگی جامعه اسلامی در راستای خدمت رسانی به مردم از جهل و نادانی است.

شیرزاد، با اشاره به اینکه این مدرسه 12 کلاسه با زیر بنای 1300 متر مربع در زمینی به مساحت حدود 4000 متر مربع با اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون تومان ساخته خواهد شد، افزود: اعتبارات این مدرسه توسط بنیاد برکت وابسته به دفتر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و اداره کل نوسازی مدارس مازندران تامین و اجرا خواهد شد  .

مهندس شیرزاد،در خاتمه با تجلیل از این اقدام و عمل خداپسندانه خانواده محترم محضری و اهالی محل که بخشی از زمین را به نیت پدر و مادر مرحومشان اهدا کردند، خاطرنشان کرد: این کار نیک و معنوی و فرهنگی خیرین همواره در طول تاریخ ماندگار خواهد بود.