پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٨
 
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با فارس/ ۴ مدرسه تا مهر در پرند افتتاح می‌شود
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به وضعیت فضاهای آموزشی در شهرک‌های مسکن مهر و شهرک‌های جدید اشاره کرد و گفت: ۴ مدرسه تا مهر در پرند افتتاح می‌شود.
علی نبیان، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص مشکل فضای آموزشی در شهرک‌های جدید اظهار داشت: دولت برای ایجاد فضای آموزشی در شهرک‌های مسکن مهر برنامه دارد.
وی ادامه داد: در هر منطقه‌ای که فضای مسکن مهر داریم، ساخت بخشی از فضاهای آموزشی را شروع کردیم و تأمین اعتبار شده است؛ بخشی نیز تأمین اعتبار نشده است که دنبال این هستیم با جلسات مکرری که در استانداری داشتیم، بتوانیم تأمین اعتبار آن را انجام دهیم.
نبیان افزود: در تلاش هستیم بتوانیم کمبودها را به حداقل ممکن برسانیم تا فرزندان ما دیگر برای کمبود فضای آموزشی دچار عذاب نشوند و بتوانند در همان محیطی که زندگی می‌کنند، به تحصیل بپردازند؛ البته نیاز دارد اعتبارات کامل دیده شود.
وی در خصوص فضای آموزشی در پردیس گفت: 4 فضای آموزشی در پردیس داریم و تلاش این است که اعتبارات بیشتر برای ساخت فضاهای آموزشی در مسکن مهر جدید گرفته شود و بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در خصوص فضای آموزشی در پرند نیز بیان داشت: 14 فضای آموزشی در پرند پیش‌بینی شده است که تلاش می‌کنیم 4 فضای آموزشی تا مهر ماه آماده و تحویل آموزش و پرورش شود.