پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در این استان ۴۵پروژه نیمه تمام وجود دارد که در سال اقتصاد و فرهنگ با عزمی ملی و مدیریتی جهادی باید با مشارکت خیران تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي،توسعه وتجهيز مدارس استان بوشهر، اصغر حصیری ظهر امروز در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان بوشهر با بیان اینکه این استان نیازمند تامین فضای آموزشی مورد نیاز دانش‌آموزان است اظهار کرد: استان زرخیز بوشهر امروز با وجود همه ظرفیت‌های اقتصادی به یک‌هزار و 300 کلاس درس نیاز دارد.

وی با اشاره به نیمه تمام بودن برخی از پروژه‌ها  افزود: در این استان 45پروژه نیمه تمام وجود دارد که در سال اقتصاد و فرهنگ با عزمی ملی و مدیریتی جهادی باید با عزمی ملی در بهره برداری این پروژه‌ها با مشارکت خیران اقدام شود.

وی تصریح کرد: مشکلات و کمبود فضای آموزشی در استان بوشهر با عزم و اراده مسئولان رفع می‌شود و در صورت این است که می‌توانیم تا پایان سال جشن بی نیازی در بخش فضای آموزشی را در استان برگزار کنیم.

حصیری بر تامین بخش سخت افزاری آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش تا دغدغه امکانات سخت افزاری را دارد نمی‌تواند در بخش آموزشی موفق شود.

وی بیان کرد: در شهر بوشهر مدارس فرسوده‌ای داریم که قابلیت استفاده ندارند ولی هم اکنون فرزندان ما در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز گفت: هر نظامی با شاخص علمی و فناوری بالا که در خودکفایی و مرجعیت علمی دارای یک وزن علمی باشد در فضای ملی و فراملی نیز دارای یک شخصیت بالای جهانی و اقتدار بین المللی است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: کشورهایی که دارای علم اند در عرصه استراتژیک در جغرافیای بین المللی دارای استقلال واقعی و توانمندی مقابله با تهاجمها را دارند.

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی با سرمایه گذاری در بخش منابع انسانی باید نظامی دانش بنیان و با قوام علمی باشد.

انتهای پیام/