پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 
معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت : مدیران مدارس نظارت کافی بر وسایل گرمایشی داشته باشند که مدارس دچار حوادث ناخواسته نشود.

به گزارش خبرنگار آموزشو پرورش پانا، علی محمد گلستانی فرد شب گذشته در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: مجموعه آموزش و پرورش از نظر فراگیری بزرگترین مجموعه دولتی است که در امر آموزش بخش بزرگی از جامعه نقش اساسی دارد.

وی با بیان این مطلب که امروزه امکانات مناسب آموزش وپرورش برای تمامی افراد فراهم شده است ادامه داد : آموزش وپرورش بعنوان بزرگترین نهاد نیازمند همکاری تمام دستگاهها و ارگانها می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر استفاده صحیح و مناسب از وسایل گرمایشی در مدارس گفت: باتوجه به اینکه در آستانه فصل سرما هستیم مدیران مدارس باید نظارت کافی به وسایل گرمایشی داشته باشند که مدارس دچار حوادث ناخواسته نشود .

در ادامه معاون پیشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش به ایمن سازی مدارس استان اشاره کرد گفت : در بیشتر مدارس استان در بحث گرمایشی از شوفاژ و در بعضی از مناطق از بخاری کاربراتوری استفاده می گردد.

وی با بیان مطلب کهآموزش وپرورش خراسان جنوبی رتبه اول را در استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد را دارد ادامه داد: در هیچ مدرسه استان از بخاری گازی استفاده نمی گردد .