پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٨
 

«منطقه 8 به دلیل بافت نوساز در بخش مرکزی که همان شهرک پردیس است نیازمند ورود پررنگ خیرین است.»
به گزارش خبرنگارمجمع خیرین مدرسه سازتهران،«سید علی حسینی» مدیر آموزش و پرورش منطقه 8 درمراسم جشنواره مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه با بیان مطلب فوق افزود:« فعالیت خیرین  تا به حال در منطقه 8 بسیار ارزشمند بوده و تعهدات خیرین تا به حال درحدود 60 میلیارد ارزیابی شده است که شامل ساخت پنج باب فضای آموزشی وسه قطعه زمین  می شود. امیدواریم با حضور و همکاری بیشتر خیرین شاهد رونق مدارس این منطقه باشیم.» 
بر اساس این گزارش وی درباره وضعیت و کمبودهای فضاهای آموزش منطقه اضافه کرد:«منطقه 8 به 2 بخش مرکزی و شهری تقسیم می شود. بخش شهری از بافت فرسوده و مدرسه های قدیمی و خانه مدرسه ها رنج می برد و بخش مرکزی به دلیل پروژه مسکن مهر و وجود 15000 دانش آموز با مشکل ساخت و احداث مدارس دست و پنجه نرم می کند ونیازمند ورود قوی خیرین است.»
در ادامه مراسم «نعمت بنی آدم» رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، ضمن بیان جایگاه والای خیرین اضافه کرد:«خیرین را باید جماعت عاشق نامید زیرا در راه عشق قدم برمی دارند و کلام و رفتار آن ها خیر است و عاشقان خدا دیباچه عشق را می سرایند. خیرین معامله با خدا می کنند و معامله با خدا بس ارزشمند است.»
در ادامه مراسم گروه سرود دانش اموزان مدرسه راهنمایی غیر دولتی مهر پژوهان طاها ضمن اجرای سرود مقدم مهمانان و خیرین را گرامی داشتند.
در پایان مراسم با اهدای لوح  و تقدیم هدایا از خیرین منطقه سپاسگزاری به عمل آمد.