پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومی اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مازندران مهندس علي نبيان با اعلام مطلب فوق افزود: اين 26 پروژه با 156کلاس درس و زیربنای بيش از  22129متر مربع با اعتباري بالغ بر 84 ميليارد ريال به بهره برداري خواهد رسيد.

      مهندس نبيان با بيان اين مطلب كه تمام تلاش وهمت مجموعه نوسازي مدارس استان اين است تا ان شاءا... در دهه پايان شهريور (دهه بازگشايي مدارس ) با بهره برداري ازحجم وسيعي از پروژه هاي آموزشي ، تربيتي ، پرورشي و ورزشي در سطح استان مازندران ، دانش آموزان وفرهنگيان عزيز سال تحصيلي جديد را شور و اشتياق آغاز نمايند، افزود: با هماهنگي بسيار خوب و نزديكي كه با آموزش و پرورش استان ، سازمان بسيج سازندگي وديگر دستگاههاي مرتبط با اجراي طرح هجرت  ، طرح پروژه مهر ،طرح مقاوم سازي مدارس فاقد استحكام و ... ايجاد شده است ، سرعت به بهره برداري رسيدن پروژه ها به سرعت افزايش يافته است.

      وي با اشاره به حضور موثر خيرين مدرسه ساز در اهداء ، ساخت و تجهيز پروژه ها ، گفت: حضور خيرين محترم مدرسه ساز كه با نيات خالص در راه اعتلاي فرهنگي استان پا به اين عرصه گذاشته اند ، موجب قوت قلب همه ما و ايجاد روحيه ايثار و از خودگذشتگي در بين آحاد جامعه مي گردد كه ما قدر دان و شكر گزار این همه بزرگي و كرامت اين عزيزان مي باشيم.