پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 

دكتر رئيسي ، معاون عمراني وزير آموزش و پرورش ، در نشستي مدير حوزه رياست و روابط عمومي سازمان نوسازي مدارس كشور را منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان نوسازي مدارس كشور ، مهندس امير عزيزي مشاور رياست در امور جوانان به عنوان مدير حوزه رياست و روابط عمومي سازمان منصوب شد . در اين نشست دكتر رئيسي اظهار اميدواري كرد كه مهندس عزيزي با تعامل و الفت با كاركنان و ارباب رجوع برخورد نمايند. وي افزود با توجه به اينكه مهندس عزيزي نيروي جوان و آينده داري مي باشند بايد با صبوري بر مسائل و مشكلات فائق آيند.

دكتر رئيسي يادآور شد، دامنه كار روابط عمومي فراوان است. وي از راه اندازي پورتال سازمان به عنوان علم روز براي پيشبرد بيشتر كارها نام برد. و رهنمودهايي براي سايت و فصلنامه ارائه نمود.

رئيسي به تقويت روابط عمومي استانها اشاره كرد و از فعاليتهاي سجاد معين مدير سابق روابط عمومي نيز تشكر و قدرداني و اظهار رضايت نمود . در ادامه نشست مهندس عزيزي از حسن ظن و جوانگرايي دكتر رئيسي تشكر كرد و افزود به باور من روابط عمومي پيشاني دستگاه اجرايي است ، و مدير روابط عمومي بايد علاوه بر ويژگي هاي شخصيتي  بايدنسبت به ارائه آمار واطلاعات سازماني دقت نظر كافي را داشته باشد.

عزيزي در پايان اظهار اميدواري كرد كه بتواند در راستاي سياستهاي رئيس سازمان گام بردارد.

لازم به ذكر است مهندس عزيزي دانش آموخته رشته مهندسي مكانيك میباشد وی پيش از اين سرپرست دفتر تداركات و مسئوليت بسيج سازمان را نيز برعهده داشته است .