پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
 

مدرسه 6 کلاسه مرحوم حاج محمّد حاتمی نژاد در روستای باوان افتتاح شد. تیتر"

منبع " روابط عمومی اداره کل نوسازی ٰ توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان غربی

تلاش درراه مدرسه سازی خود جهادی مقدس است

                                          مقام معظم رهبری

به گزارش روابط عمومی  اداره کل نوسازی مدارس  استان  مدرسه 6 کلاسه مرحوم حاج محمّد حاتمی نژاد در روستای باوان با حضور مهندس اسمعیل زاده مدیرکل نوسازی مدارس استان- آخوندیان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه سازو مسئول مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس استان- بخشدار منطقه سیلوانا ،امام جمعه منطقه - مسئولان آموزش و پرورش وجمعی دیگر از مسئولان  خیرین ونیکو کاران  آن  و با حضور پرشور اهالی منطقه برگزارشد.

  در این مراسم " نقشین ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه سیلوانا اشاره کردن درامر مدرسه سازی ، خیرین مدرسه ساز در مسیر اعتلای فرهنگ جامعه و پیشبرد اهداف عالی نظام آموزش و پرورش کشور نقش پیش آهنگان نهضت مدرسه سازی را به دوش میکشند و این خود جهادی است اقتصادی فرهنگی و در راستای تحقق آرمانهای متعالی انسانی. همچنین ایشان با اشاره به اینکه پس از انقلاب اسلامی بیش از بیست درصد فضاهای آموزشی کشور توسط خیرین مدرسه ساز تحویل جامعه ی فرهنگی شده این روند را در منطقه سیلوانا با عنایت به محروم بودن آن مثبت و روبه رشد در سطح استان ارزیابی کردند.

در ادامه گزارشی جامعی از فضای موجود، عملکرد و برنامه های در دست آموزش و پرورش منطقه سیلوانارا به حاضرین در مراسم ارائه دادند .

 توضیح اینکه " مدرسه مرحوم حاج محمّد حاتمی نژاد در زمینی به مساحت 2500 متر مربع با 385متر مربع زیربنا ، دارای شش باب کلاس و مجهز به سیستم گرمایشی رادیاتور است که با هزینه ای بالغ بر 4500 میلیون ریال توسط خیر محترم مهندس حاج فخرالدین حاتمی نژاد احداث گردیده است .

 در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا  توسط مسئولین حاضر از خیر محترم قدردانی به عمل آمد.