پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 
 

مدرسه 12 كلاسه مشاركتي شادروان حبيب برگشادي در شهرستان سلماس افتتاح شد .    ( آذربايجان غربي)

منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 مشاركت در امر مدرسه سازي از ماندگارترين كارهاي نيك است                                        ((مقام معظم رهبري))

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان آذربايجان غربي با حضور مسئولان نوسازي مدارس استان - مدير عامل مجمع خيرين مدرسه ساز استان امام جمعه – فرمانداربه همراه مدير آموزش و پرورش شهرستان سلماس و ديگر مسئولين شهرستاني و محلي همچنين  باحضور خير گرانقدر مدرسه 12 كلاسه مشاركتي شادروان حبيب برگشادي در شهرستان سلماس افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش سلماس در این مراسم با اشاره به عمل نیک و خداپسندانه مدر سه سازی و تقدیر و تشکر از بانیان این پروژه، افزود: مدرسه مشاركتي  12 کلاسه با زیربنای 1310 متـرمربع و با اعتباری هزينه شده بالغ بر 620 ميليون تومان مي باشد كه مشاركت خیر محترمه خانم برگشادی از کشور ترکیه ( حدود 120 ميليون تومان) است.

 قریشی با تقدیراز همه خيران عرصه مدرسه سازي گفت : وقتی سنگ بنای یک مدرسه به دست یک خیر گذاشته می شود ما معلمان نیز بايد تلاش کنیم تا تمام دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند موجب افتخار این جامعه شوند . خانم برگشادی خیر مدرسه ساز ایرانی ساکن کشور ترکیه نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در این عرصه او را یاری کرده اند گفت : امروز من خوشحالم که برای دانش آموزان شهر خودم ،کاری انجام داده ام . وی ساخت این آموزشگاه را معامله ای با خدای خود دانست و همگان را به شرکت در این نوع کارهای خداپسندانه دعوت نمود.