پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 

صبح روز سه شنبه 20/12/92با حضور خانواده گرانقدر سادات گوشه و مسئولین مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران و آموزش و پرورش منطقه 6 از زحمات این خانواده نیکوکار تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران، در مدرسه نمونه دولتی سادات گوشه پس از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی زندگی نامه خاندان سادات گوشه پخش شد و مدیر مدرسه و معاونت پرورشی منطقه ضمن خیر مقدم به مدعوین و خیرین درباره وضعیت علمی دانش آموزان به سخنرانی پرداختند.
در این مراسم علاوه بر مسئولین آموزش و پرورش جمعی از خیرین شرکت داشتند.
در این مراسم خیر نیک اندیش آقای ابوالحسن سادات گوشه در جمع دانش آموزان به بیان سخنرانی پرداخت و گفت : حرکت خیر خواهانه امروز ما ناشی از وصیت پدرمان است که ما را به انجام این اقدام خداپسندانه تشویق کرد و امیدوارم این حرکت ما زمینه ساز  ترویج فرهنگی خیر شود. مادرم علاقه واصرار زیادی در ساخت مدرسه داشت و وصیت کرد به نیابت ازخود و پدر ثروتشان صرف مدرسه سازی شود و خوشحالم که توانستم به وصیت آنها عمل کنم
وی در خصوص این که آیا در سایر فعالیت های خیرین شرکت خواهید کرد یا خیر پاسخ داد:قطعا اگر فرصت دیگری پیش آید در ساخت مدرسه پیش قدم خواهم شد.
سادات گوشه در پایان از تمامی افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند دعوت کرد که در ساخت مدرسه و بیمارستان و دیگر مراکز عمومی شرکت کنند چراکه با انجام کار خیر دعای مردم همراه همیشگی فرد می شود.
در پایان این مراسم از افتخارآفرینان مدرسه در زمینه های ورزشی و علمی و صنایع دستی با حضور مسئولین و دانش آموزان تقدیر و جوایزی اهدا گردید.