پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨
 
مدرسه راهنمایی حضرت فاطمه زهرا (س) شهر نشتارود با هشت کلاس در دو طبقه در زمینی به مساحت یک هزار و 170 متر مربع و با اعتبار 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. 
محمد نوری زاده مدیر آموزش پرورش تنکابن بعد از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح این مدرسه اظهار داشت: ساخت فضاهای آموزشی در سالهای اخیر رونق خوبی داشته و تلاش مدیران فرهنگی معطوف به آن است تا با اجرای چنین طرحها، مدارسی با قابلیتهای گوناگون ایجاد شده و روند تک نوبته شدن نیز سرعت بیشتری بگیرد.

وی با بیان اینکه ساخت فضای آموزشی مدرسه راهنمایی حضرت فاطمه زهرا(س ) سال 89 شروع شده و سال 90 پایان یافته است، افزود: این واحد آموزشی از مهر امسال دانش آموز می پذیرد.

مدیر آموزش پرورش تنکابن اظهار داشت: مدرسه حضرت فاطمه زهرا (س) درزمینی به مساحت هزار و 170متر مربع و با اعتبار ملی 10 میلیارد ریال ساخته شده که با بهره برداری آن در حوزه شهری نشتارود بیش از 200 دانش آموز به تحصیل می پردازند.

هاشمی، فرماندار ویژه تنکاین یکی از زیرساختهای تولید علم را ایجاد فضای فیزیکی مدارس مطلوب و زیبا دانست و ادامه داد: در صورتی در جامعه تولید علم صورت می گیرد که ساز و برگهای آن مهیا شود و ساخت چنین بناهایی در کشور حق دانش آموزان این مرز و بوم است.