پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان طي مراسم با شكوهي با حضور آيت ا... موسوي جزايري نماينده ولي فقيه در استان خوزستان و امام جمعه شهرستان اهواز، مهندس پویا معاون عمرانی استاندار خوزستان، مهندس دهقانی قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان، حاج آقا بلک رییس سازمان تبلیغات اسلامی،مهندس رضايي معاون اجرايي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، مسئولين آموزش و پرورش، فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان شوشتر، مدرسه راهنمايي علوم و معارف اسلامي صدرا  افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

مهندس رضايي ضمن تبريك ايام خجسته ميلاد امام حسين(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) عنوان كرد: مدرسه 6 كلاسه صدرا در زميني به مساحت 1000 مترمربع و با زيربناي كل 750 مترمربع احداث شده و جهت ساخت آن بالغ بر 4 ميليارد ريال از محل اعتبارات استاني هزينه شده است.

وي در ادامه گفت: تعداد 26 پروژه در قالب 150 كلاس درس در شهرستان شوشتر با اعتباري بالغ بر 50 ميليارد ريال از محل اعتبارات استاني و تخريب و بازسازي در حال اجرا مي‌باشند.

آيت ا... موسوي جزايري نيز ضمن تبريك اين ايام مبارك، پس از افتتاح پروژه و بازديد از بخشهاي مختلف اين فضاي آموزشي ضمن تقدير از اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، اجراي پروژه را با كيفيت ارزيابي نمود و ظاهر زيباي آن را متناسب با معماري اسلامي عنوان كرد و گفت: مدرسه بهترين مكان براي ارائه‌ي تعاليم الهي به دانش‌آموزان است كه بحمدا... پس از انقلاب شكوهمند اسلامي شاهد توجه مسولين به اين مهم بوده‌ايم به طوريكه امروزه شاهديم در دورترين نقاط روستايي بهترين مدارس ساخته شده است.