پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، مدرسه راهنمايي 6 كلاسه شهيد صدوقي شهرك قدس ماهشهر با حضور مهندس نياكان مدير كل نوسازي مدارس خوزستان، حيات مقدم نماينده مردم ماهشهر، بندر امام و هنديجان در مجلس شوراي اسلامي، مهندس فرحبخش معاون اجرايي نوسازي مدارس استان، فرماندار، بخشدار مركزي، رييس آموزش و پرورش و جمعي از مسئولين شهرستان ماهشهر افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

            مدرسه مذكور در 2 طبقه و با زيربناي كل 933 مترمربع در زميني به مساحت 4460 مترمربع احداث شده است. مساحت محوطه سازي انجام شده در اين پروژه‌ي آموزشي 3400 مترمربع بوده و طول ديواركشي انجام شده 310 متر مي‌باشد.

لازم به ذكر است اين مدرسه راهنمايي داراي امكاناتي از قبيل آزمايشگاه، اتاق مشاور، كتابخانه، اتاق سمعي و بصري، اتاق معلمين و معاونين، اتاق مديريت و يك سالن چند منظوره جهت برگزاري امتحانات، انجام برنامه‌هاي ورزشي و مراسمات مي‌باشد.

جهت ساخت اين مدرسه 6 كلاسه بالغ بر 7 ميليارد و 200 ميليون ريال از محل اعتبارات استاني اداره كل نوسازي مدارس خوزستان هزينه شده است.

گفتني است با تحويل اين مدرسه  به آموزش و پرورش شهرستان ماهشهر تعداد 360 نفر دانش آموز در دو نوبت، از فضاي آموزشي مناسب بهره‌مند خواهند شد.

آقاي حيات مقدم در جمع مردم و مسئولين شهرستان و استان ضمن تقدير از مسئولين نوسازي مدارس استان و نيروهاي مقيم اين اداره كل  در شهرستانهاي بندر امام، ماهشهر و  هنديجان، از كيفيت فضاهاي احداث شده ابراز خرسندي نموده و از حيث زيبايي اين فضاهاي آموزشي  را در زمره دانشگاه‌ها دانست.