پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 
مدرسه خیرساز مرحوم غلام پورنقی روستای مزرعه خورش رستم افتتاح شد

همزمان با نهمين روز از دهه فجر، مدرسه خیرساز روستای مزرعه با حضور والده محترم و پدر بزرگ خیر محترم به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، معاونت پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان اردبيل، مهندس علیرضا پورنقی، خیر و مجری پروژه مدرسه سه کلاسه روستای مزرعه که با نیتی خیر، همتی عالی قدم در راه مسیری سبز نهاد و به یاد مرحوم پدرش مهندس غلام پورنقی مدرسه فوق را به پایان رساند توکل به خداوند و لطف الهی را تنها دلیل موفقیت پروژه عنوان کرد و افزود: افتخاری بس بزرگ نصیب اینجانب شد تا در راه تعلیم و تربیت فرزندان این منطقه محروم قدم کوچکی بردارم و امیدوارم روح پدرم از فرزندانش راضی باشد.

در اين مراسم با شكوه مهندس وحدتي پور ضمن قدرداني از اين خير جوان اشاره كرد: هدفي كه اين بزرگان دارند بسيار والا و ماندگار هست و خيرين محترم عنصر عقب ماندگي جامعه را به درستي تشخيص داده و سعي در برطرف كردن اين مشكل كه همان جهل و ناداني هست دارند.

وي گفت: خيرين مدرسه ساز معماران آسماني هستند كه تنها با خداي خود معامله ميكنند.

مدير كل نوسازي مدارس استان مشخصات پروژه را چنين بيان كرد: اين مدرسه كه با همت والاي آقاي مهندس عليرضا پور نقي و به ياد پدر بزرگوارشان احداث شده، داراي 3 كلاس درس و زير بناي 177متر مربع با اعتباري بالغ بر دو ميليارد ريال تماما توسط اين بزرگوار پرداخت شده است و ديوار كشي كامل و همچنين محوطه سازي و آسفالت نيز گرديده است. 

لازم به ذکر است مدرسه روستای مزرعه در جریان یک بارندگی شدید و جاری شدن سیل در سال های پیش به طور کامل تخریب گردیده بود و دانش آموزان آن روستا در کانکس به آموزش مشغول بودند .