پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣ اردیبهشت ١٣٩٨
 
مدرسه خیرساز مرحوم غلام پورنقی روستای مزرعه خورش رستم افتتاح شد

همزمان با نهمين روز از دهه فجر، مدرسه خیرساز روستای مزرعه با حضور والده محترم و پدر بزرگ خیر محترم به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، معاونت پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان اردبيل، مهندس علیرضا پورنقی، خیر و مجری پروژه مدرسه سه کلاسه روستای مزرعه که با نیتی خیر، همتی عالی قدم در راه مسیری سبز نهاد و به یاد مرحوم پدرش مهندس غلام پورنقی مدرسه فوق را به پایان رساند توکل به خداوند و لطف الهی را تنها دلیل موفقیت پروژه عنوان کرد و افزود: افتخاری بس بزرگ نصیب اینجانب شد تا در راه تعلیم و تربیت فرزندان این منطقه محروم قدم کوچکی بردارم و امیدوارم روح پدرم از فرزندانش راضی باشد.

در اين مراسم با شكوه مهندس وحدتي پور ضمن قدرداني از اين خير جوان اشاره كرد: هدفي كه اين بزرگان دارند بسيار والا و ماندگار هست و خيرين محترم عنصر عقب ماندگي جامعه را به درستي تشخيص داده و سعي در برطرف كردن اين مشكل كه همان جهل و ناداني هست دارند.

وي گفت: خيرين مدرسه ساز معماران آسماني هستند كه تنها با خداي خود معامله ميكنند.

مدير كل نوسازي مدارس استان مشخصات پروژه را چنين بيان كرد: اين مدرسه كه با همت والاي آقاي مهندس عليرضا پور نقي و به ياد پدر بزرگوارشان احداث شده، داراي 3 كلاس درس و زير بناي 177متر مربع با اعتباري بالغ بر دو ميليارد ريال تماما توسط اين بزرگوار پرداخت شده است و ديوار كشي كامل و همچنين محوطه سازي و آسفالت نيز گرديده است. 

لازم به ذکر است مدرسه روستای مزرعه در جریان یک بارندگی شدید و جاری شدن سیل در سال های پیش به طور کامل تخریب گردیده بود و دانش آموزان آن روستا در کانکس به آموزش مشغول بودند .