پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
 

با حضور دکتر حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، اسفندیار چهار بند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، نعمت بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ، سلطانی مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه 17 ، عباس جلالی خیر مدرسه ساز و خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مدرسه خیر ساز شهید برادارن مجید و محسن مثقالی در منطقه 17 تهران به بهره برداری رسید و زنگ آن به صدا در آمد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران، در این مراسم با شکوه و معنوی که چند ساعت به طول انجامید،  اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور  برای دقایقی بین دانش آموزان و مدعوین سخنرانی کردند .
در ادامه مراسم افتتاحیه  این مدرسه خیر ساز در منطقه 17 تهران، مادر شهیدان مثقالی در میان استقبال گرم و صمیمانه دانش آموزان به پای صحنه رفت و برای دقایقی صحبت کرد.
در این جشن ، دانش آموزان نمونه از دبستان حضرت معصومه (س )به اجرای سرود و دکلمه درباره خیرین مدرسه ساز پرداختند که مورد تشویق  رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور قرار گرفتند.
با افتتاح مدرسه خیر ساز شهیدان مثقالی، دانش آموزان مدرسه فرسوده شهید چمران صاحب خانه علم و دانش شدند و بر سر کلاس های درس خود رفتند.
بر پایه این گزارش، مدرسه خیر ساز شهیدان مثقالی در زمینی به مساحت 2 هزار و 100 متر در 4 طبقه با بهره برداری از 13 کلاس درس ،آزمایشگاه علوم ، کارگاه و سالن چند منظوره دانش آموزی با صرف هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان به همت خیر نیکوکار عباس جلالی در منطقه 17  تهران ساخته شده است.
خبرهای تکمیلی به زودی منعکس خواهد شد